x
Sıralama seçin

3 mm 3 Büküm Taranabilir Makrome İp Çeşitleri

3 mm makrome ipi ile ev dekorasyonu ve farklı amaçlarla kullanıma yönelik pek çok ürün tasarlamak mümkündür. Makrome, son yılların en popüler hobi ürünlerinden biridir. Burgu makrome ip ile çanta, anahtarlık, emzik askısı gibi pek çok tasarıma hayat verilebilir. Aynı zamanda duvar aynası gibi dekoratif ürünlerin kenar süslemeleri de makrome ile yapılabilir.

Hobipop’tan satın aldığınız ürünler sayesinde sağlamlığın ve dayanıklılığın avantajını da yaşarsınız. Sitemizde yer alan makrome pamuk ip çeşitleri her zaman ilk günkü kalitesini korumaya devam eder. İplerde size farklı renk ve uzunluk seçenekleri sunulur. Kaç metrelik ip almanız gerektiğine yapacağınız modele göre karar verebilirsiniz.

Burgu Makrome İpi İle Ne Yapılır?

Taranabilir makrome ip ile hayalinizdeki tasarımı elde edebilir ya da hazır şablonlar üzerinden bir model tasarlayabilirsiniz. Tasarımlarınız, iplerin kaliteli yapısı sayesinde her zaman göz alıcı bir görünüme sahip olur. Aynı zamanda canlı renk yapısında zamanla bir bozulma meydana gelmez.

Duvarlarınızı süslemek için son zamanlarda en çok tercih edilen düş kapanı modelini yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra çerçevelerin kenarlarına süslemeler ya da ayna üzerinde makrome işlemesi de oldukça şık durur. Yazlık bir çanta modeli tasarlamak için de çanta yapım malzemelerinin içindeki makromenin şık duruşundan yararlanabilirsiniz. Bebekleriniz için emzik askısı, kendiniz için bir anahtarlık tasarlayabilecekleriniz arasındadır. Çiçek saksılarını koymak için saksılık ya da tepsi kenarı işlemeleri… Makrome ile yapabileceklerinizin bir sınırı yok gibi. Siz de hemen ne yapacağınıza karar vererek ihtiyacınıza uygun olan ipleri satın alabilirsiniz.

Burgu Makrome İp Özellikleri Nelerdir?

Makrome 3 mm ip, üç bükümlü bir yapıya sahiptir. %100 pamuk yapısına sahip olan ürünler yaklaşık 250-260 gram ağırlığındadır. Uzunlukları ise yaklaşık 70 metre kadardır. Uzun ip yapısı sayesinde tasarımlarınız yarıda kalmaz. Farklı uzunluklarda olan makrome iplerini, halkaları, kanca, kasnak gibi malzemeleri de Hobipop’tan satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı renklerdeki iplerden oluşan makrome paketlerini de satın alabilirsiniz.

Burgu Makrome İp Renkleri Nelerdir?

Burgu makrome ip çeşitleri arasında pembe, turuncu, krem, toprak rengi gibi farklı seçenekler vardır. Bu renkler arasından özellikle krem çok sık tercih edilir. Çanta ve duvar süslemelerinde bu renk sıkça kullanılır. Kiremit, fuşya ve mavi gibi farklı renkler ise özellikle çocuk odaları için yapılan tasarımlarda kullanılır.

Burgu Makrome İp Fiyatları Ne Kadardır?

Makrome ip fiyatlarında her zaman avantajlı seçenekler sunan Hobipop sayesinde ihtiyacınız olan tün renkleri bir arada satın alabilirsiniz. Fiyat yönüyle avantajlı olan ürünler kalitesiyle de oldukça dikkat çeker. Tüylenmeyen ve yapısında bozulma meydana gelmeyen ürünler sayesinde hiçbir problem yaşamadan tasarımlarınızı şekillendirebilirsiniz. Siz de hemen beğendiğiniz modellere karar vererek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.