x
Sıralama seçin

Penye İpler

Penye ipler ile sizler de birçok hobi ürününüzü en kaliteli şekilde oluşturabilirsiniz. Hobipop ile en kaliteli ve en çeşitli ürünlere sahip olabilirsiniz.


Penye ipi tekstil geri dönüşümünde oldukça önemli bir yere sahiptir. Kullanıma hazır hale getirilmiş iplerin gramaj, model, marka ve kalite sınıflandırmasına göre penye iplik fiyatları değişiklik gösteriyor.

Penye İpler Kullanılarak Neler Yapılır?

Örgü örmek üretmenin mutluluğunu yaşatarak meditasyon sağlar ve yaratıcılığınızı arttırır. İnce örgü modellerini yapmaktan sıkıldıysanız penye ipi çeşitlerine bir şans verebilirsiniz.

 • Penye iplikler farklı renklerine ve kalınlığına göre birçok alanda kullanım sağlayabilirsiniz. Sepet, kırlent, paspas, kilim, puf, çanta, cüzdan, takı, terlik, mutfak aksesuarı, duvar aksesuarları, bileklik, kalemlik, oyuncak bebek ve daha fazlasını kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • Penye ip pamuk dokulu olduğu için bebek puseti yapımında da rahatlıkla kullanılabilir. Bebek için kullanıma uygun ve yumuşak dokuludur. Bebeği taşıma esnasında dayanıklı ve tok duruşu kavrama kolaylığı sağlar. Bebeğinize şık, dayanıklı ve kendi tasarımınız olan bir puset istiyorsanız penye iplik ile örerek istediğiniz modeli verebilirsiniz. Ayrıca bebeğinize uyku arkadaşını penye ip kullanarak kolaylıkla örebilirsiniz. Penye ip çeşitlerine sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Şık sofralara sahip olmak artık oldukça basit, penye ipten yapacağınız runner, supla, Amerikan servisi, bardak altlığı, kek altlığı sofranızda büyük farkındalık yaratacak.
 • Geniş renk kartelasından seçtiğiniz penye ipten dilediğiniz boyutta puflar yapabilirsiniz. Salon ve çocuk odasına, uygun fiyata penye ip alarak çok ucuza dekore edebilirsiniz.
 • Soğuk kış günlerinde sizi ısıtacak aksesuarları kendiniz örerek temin edebilirsiniz. Penye ip ile koltuk şalı, battaniye, omuz şalı örerek salonunuzun dekorasyonunda değişik yaratabilirsiniz.
 • Penye ipten soft renklerde örülen sepetler evin birçok alanında düzenleyici olarak kullanılabilir. Bebek odasında çekmece içleri, banyo dolaplarından taşan eşyaların düzenlenmesi, mutfakta bir türlü yer bulamayan abur cubur paketlerini ortadan kaldırmak için düzenleyici sepet örebilirsiniz.

Hobipop İle En Kaliteli Penye İpler ve Ribbon İpler

Penye iplik son dönemde ev ve iş yerlerini dekore ederken aksesuarlara oldukça sık yön veriyor. Yeni moda eşya tasarımınızı penye ipler sayesinde birçok alanda uygulayabilirsiniz.

1.Penye İpler

Penye kumaş örgü ipi geri dönüşüm ipliğidir ve biraz sert dokuludur. En fazla sepet yapımında tercih edilen üründür. Penye ip kalınlıkları işlem mekanizmasının uzunluğuna bağlı değişiklik gösteriyor. Kalın penye ipi sepet yapımında kullanabilirsiniz, ince penye ipi ise halı, kilim, paspas yaparak sergileyebilirsiniz.

2. Özel Kesim Penye İp         

Örülüşü kolay olan bu ip türü tok duran, ütü gerektirmeyen ve dayanıklı iplerdir. Penye örgü ipi paspas, puf, duvar süsü ve daha birçok alanla kullanmayı deneyebilirsiniz.

3.Ribbon İpler

Ribbon “kurdele” demektir, şekli kurdeleye benzetildiği için ribbon iplik ismi verilmiştir. Hayal gücünüzü kullanarak birçok yerde kullanım sağlayabilirsiniz. Ribbon iplik penye ipliğe göre daha yumuşak dokuludur ve pamuk ipliğidir. Supla, Amerikan servis, patik, çanta, cüzdan ve kırlent yapımında kullanabilirsiniz. Örülmesi kolay olan bu ip türünden üreteceğiniz modele göre kalın şiş ya da kalın tığ kullanılarak uygulama yapabilirsiniz.

Penye İp Nerede Satılır?

Evinize aksesuar yaparak kendiniz dekore etmek, ihtiyaç ürünlerinizi de kendiniz örmek istiyorsanız sitemizden ucuz penye ip satın alarak tüm bunlara kolayca sahip olabilirsiniz. Hobinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan bütün ürünlere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu ürünler şu şekildedir:

 • Penye ip,
 • Özel kesim penye ip,
 • İnce penye ip,
 • Kalın penye ip,
 • Ribbon ip…

Bütün bu ürünler ve daha fazlası için Hobipop.com'da kısa bir gezinti yaparak, hobilerinize eşlik edecek ürünleri kısa sürede bulup alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.