x
Sıralama seçin

Toplu İğne Çeşitleri

Toplu iğne kullanım alanı oldukça yaygın olan bir üründür. Duvarlara bir şeyler asmak, dikiş yapmak ya da ölçü almak için iğnelere ihtiyaç duyulur. Bu geniş kullanım alanına karşılık çok sayıda toplu iğne çeşitlerinden bahsetmek mümkündür. Kullanım alanına uygun modeller arasından birini tercih edebilirsiniz.

Toplu iğneler başlı ve başsız olarak üretilir. Aynı zamanda paslanmaz çelik malzemeden üretildiği için uzun süreli kullanılabilir. Set halinde satılan iğneler; 20, 25, 50 gram gibi farklı seçenekler dâhilinde sunulur. Renk olarak da farklı alternatifler vardır. Baş kısmı rengârenk olan modeller sayesinde kumaş üzerinde iğnelediğiniz yerler kolay şekilde görünür. Bunun yanı sıra baş rengi tek tip olan modeller de vardır.

Toplu İğne Özellikleri

Çelik toplu iğne seçenekleri kullanımı kolaylaştıran kutuları ile beraber sunulur. Böylece iğnelerinizi muhafaza etmeniz daha kolay hale gelir. Renkli toplu iğne seçeneklerinde cam başlı modeller de vardır. Cam başlı toplu iğne seçenekleri eşarplarda kullanım için tasarlanmıştır. 200 adetlik kutularda satışa sunulan ürünler, eşarp üzerinde herhangi bir deformasyona yol açmaz.

Çelik iğnelerin yanı sıra nikel kaplama şeklinde olan ürünler de aynı sağlamlığa sahiptir. Böylece çok sayıda iğnenin bulunduğu kutular sayesinde iğnelerinizi kaybetseniz bile yedekte çok fazla olduğu için istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Siyah, sarı, beyaz gibi baş rengine sahip modeller tek renk olması yönüyle eşarplarla uyumlu şekilde kullanılır. Genellikle siyah ve koyu renklerde eşarplar kullanıyorsanız siyah başlı modelleri tercih edebilirsiniz. Parlak renkli kumaşlar için sarı başlı seçenekler daha iyi bir seçim olabilir. Beyaz başlı modeller ise açık renklerle uyumlu bir görüntü sergiler.

Toplu İğne Nereden Alınır?

Paslanmaz çelik toplu iğne ve diğer modellerden satın almak için her zaman Hobipop’u tercih edebilirsiniz. Hobipop toplu iğne fiyatları yönüyle de son derece avantajlıdır. Böylece yüksek bir bütçeye katlanmadan istediğiniz iğne modelini alabilirsiniz. Toplu iğneleri kumaş kaplı panolarda da kullanabilirsiniz. Panolara afiş, poster gibi şeyler asmak için siyah ya da beyaz başlı modeller iyi bir seçim olabilir. Bunun yanı sıra başsız iğneleri de tercih edebilirsiniz. Her ihtiyaca uygun iğne modellerini Hobipop’ta bulabilirsiniz.

Toplu İğne Fiyatları

Hobipop size toplu iğne fiyatları noktasında avantaj sağlar. Bu sayede çok sayıda modele aynı anda sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlardan yararlanarak dikiş çalışmalarınız için özel bir set oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda teyelleme, ölçü alma gibi terzilik çalışmaları sırasında kaliteli iğnelerden yararlanabilirsiniz.

Farklı modellerde çok sayıda iğne seçeneği sunan Hobipop sayesinde siparişinizi kolayca verebilirsiniz. Yapmanız gereken istediğiniz ürünleri sepetinize eklemek ve ödeme yöntemini belirledikten sonra siparişi oluşturmaktır. İğnelerin yanı sıra siparişlerinizde kullanacağınız ip gibi ürünler varsa onları da satın alabilirsiniz. Hobipop, hobi amaçlı faaliyetler ve dikiş için hayatınızı kolaylaştıran ürünleri sizinle buluşturur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.