x
Sıralama seçin

Punch Kumaş Modelleri

Punch kumaşları günümüzde rağbet gören hobi malzemeleri arasında yer alıyor. Üç boyutlu punch nakışlarınız için aradığınız en şık kumaşlar burada!


Punch kumaşları, punch iğnesi olarak bilinen özel iğne ile işlenen ve işleme sonrasında üç boyutlu görünüm sergileyen hobi kumaşlarıdır. Punch için kumaş arayışı içerisindeyseniz birbirinden farklı özellikte kumaşlar bulabilmeniz mümkündür. Hobileriniz arasında en çok sevdiğiniz punch yapımı ise o halde Hobipop.com adresinden en kaliteli punch kumaş modellerinden istediğinizi tercih ederek punch eserlerinizi şık bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Punch Kumaşı Nasıl Olmalı?

Punch kumaşları, punch seti içeriğinin en önemli ana malzemesidir. Punch nakışı yapılacak olan kumaşın punch iğnesi ile uyumlu olması önemlidir. Bu özelliklere göre dayanıklı ve güçlü bir kumaş olan keten, punch nakışında en çok tercih edilen ve en uygun olan kumaş türüdür.

Hobipop.com Punch Kumaşları Nelerdir?

Hobibop’ta beklentilerinizi karşılayacak düzeyde kaliteli ve şık punch için uygun kumaş bulabilirsiniz. Punch nakşını ilk kez yapacak olan punch severlerin en çok merak ettiği punch her kumaşa yapılır mı sorusunun da cevabı oldukça fazladır.


Punch modelleri; yastık kılıfı ve kırlent modelleri başta olmak üzere birçok farklı alanda yapılabilir. Eğer yastık üzerine punch nakışı yapacaksanız punch yastık kumaşı tercih edebileceğiniz gibi punch kırlent nakışları için de punch kırlent kumaşı tercih edebilirsiniz. Punch hangi kumaşa yapılır sorusuna cevap arıyorsanız zevkinize göre renkli kumaşlar da kullanarak ev dekorasyonunuza uygun ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Bu noktada renkli punch kumaşı en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. 

Punch Kumaşları ile Punch Nakışı Hangi İple Yapılır?

Punch nakışı için kullanılacak ip çeşitliliği oldukça fazladır. Eğer nakışınızı dekorasyon olarak kullanacaksanız daha ekonomik olan akrilik ipler kullanılması uygundur. Ancak yastık ve kırlent gibi punch şablonları yapılacak ise o halde daha kullanışlı ve dayanıklı olması için %100 yün iplik kullanılması daha uygun olacaktır.

Punch Kumaşı Nereden Alınır?

Punch kumaşları ne denli kaliteli olursa sonuç da o kadar gösterişli ve şık olur. Kaliteli malzemeler ile şık ve gösterişli ürünler yapmak için en kaliteli ve dayanıklı punch kumaşlarını Hobipop.com adresinden güvenle satın alabilirsiniz. Tuhafiyelerden de bulabileceğiniz punch kumaşı modellerinin kalite seviyesi farklılık gösterebilir. İşinizi şansa bırakmadan kaliteli ürünler arıyorsanız Hobibop.com ile aradığınız en doğru adrestesiniz.

Punch Kumaşı Fiyatları

Punch kumaşları fiyatları, renk ve ölçüye göre farklılık gösterir. Ayrıca kumaşın dokuma sıklığı da fiyatlar üzerinde etkin rol oynar. Kaliteli ve uygun fiyatlı punch kumaşları arıyorsanız Hobipop’a gelerek birbirinden kaliteli punch kumaşı modellerine ulaşabilirsiniz.

Punch Kumaşları Hakkında Hobi Severlerin Merak Ettiği Diğer Konular!

Hobi olarak punch nakışı yapmayı seven ya da yeni başlayacak olan hobi severler, punch nakışı ve punch kumaşı hakkında daha birçok detayın araştırmasını yapıyor. İşte o detaylar;

Punch Yaparken Hangi Kumaş Kullanılır?

Punch nakışı için dayanıklı ve güçlü kumaşlar tercih edildiğinden keten, punch kumaşları arasında en çok tercih edilen kumaş türüdür.

Alpaka Kumaşa Punch Yapılır mı?

Alpaka kumaş, el nakışları için uygun bir kumaş olduğundan zaman zaman punch nakışı için de tercih edilen bir kumaş türüdür.

Etamin Kumaşa Punch Yapılır mı?

Yumuşak dokulu kumaşlar punch için en uygun kumaşlardır. Etamin kumaşı da yumuşak dokulu bir kumaş olduğundan özellikle dekoratif punch nakışları için etamin kumaşı tercih edilebilir.

Punch Kumaşı ile Neler Yapılır?

Punch, kasnak arasında gerilmiş olan kumaş üzerine yapılan bir işlemedir. Bu nakış yöntemi ile yastık, kırlent, havlu kenarı, paspas, duvar halısı ve koltuk şalı gibi dekoratif ürünler yapılabilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.