x
Sıralama seçin

Anahtarlık Kancaları Modelleri

Anahtarlık kancaları ile pek çok uğraşınıza farklılık katabilirsiniz. Anahtarlık yapımında kullanılan kancalar projeleriniz için işinize yarayacak!


Anahtar kancası çok amaçlı bir hobi malzemesidir. Kancalar ile çeşitli şeyler tasarlamak çok eğlenceli bir iştir. Düşündüğünüz projelerde kanca anahtarlık ucu kullanmak basit şekilde öğrenilmekte ve uygulanmaktadır. Kanca kullanarak, kendi anahtarlık tasarımlarınızı oluşturabilir ve kişisel olarak, ticaret için ya da eşinize dostunuza hediye etmek için kullanabilirsiniz. Anahtarlık tasarımı ve benzeri tasarımları yapanları da es geçmedik. En pratik, konforlu ve güzel anahtarlık kancası çeşitlerine sahibiz. Kalitesi sayesinde rengini uzun süre muhafaza edebilmesinin yanı sıra cazip fiyatlarıyla sizlere sunuyoruz.

Anahtarlık Kancaları ile Neler Yapılır?

El işi ürünlerinizde ya da hobi amaçlı kullanımlara uygun olan gemici anahtarlık kancası ile dilediğiniz alanda kullanım sağlayabilirsiniz. Hayal ettiğiniz her tasarım için kullanımı idealdir. Kendiniz ve çevreniz için kullanabileceğiniz şık ve kaliteli kancalar günümüzde pek çok ürünün imalatına destek olmaktadır. Örgü çantalarda, fabrikasyon üretim çantalarında, zincir ve kayış süslemelerinde sıkça kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra örülen makrome anahtarlık kancası sayesinde daha şık bir görünüme kavuşabilir. Makrome, duvar süsleri, takı ve aksesuardan tutun da ev içindeki ufak tefek işlere kadar pek çok alanda yardımınıza koşan hem şık hem de pratik bir gereçtir.


Penye iplerle örülen cüzdan ya da boyuna asılan çanta ve telefon kılıfları gibi projelerinizde size destek olacaktır. Nikah şekerleri, kına gecesinde dağıtılan kına hediyeleri, düğün günü verilen anı hediyeleri gibi düğün sürecinizde lazım olan her şeyde güvenle kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra okul ödevleri ve ufak tefek tamirat işleriniz olduğunda da fazlaca iş görecektir.

Tasarımları Güzelleştiren Anahtarlık Kancaları

Makrome anahtar kancası Dizayn edilen tasarımları daha gösterişli ve kullanışlı hale getiren bir parçadır. Yüksek kalite düzeyine sahip materyallerle üretilen bu ürün projelerinizin kalitesini de arttıracaktır. Aynı zamanda sitemizden toptan anahtarlık kancası alarak daha ekonomik bir tercih yapmış olacaksınız. 


Anahtarlık kancası toptan satışı yapan bir markayız. 1 adet, 5 adet, 10 adet, 50 adet ve 100 adet üzerinden fiyatlandırılan ürünlerimiz arasından en çok hangisi işinizi kolaylaştıracak ise onu seçerek hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Pratik şekilde kullanım sağlayan ve el işi tasarımları gibi projelerinizde şıklığını ve kalitesini ortaya çıkaran en ucuz anahtarlık kancası için sitemizdeki modelleri inceleyebilirsiniz.

Aradığınız Anahtarlık Aparatı

Dizayn edilmiş bir tasarımın kalitesini arttıran unsurlardan biri de makrome kancası gibi aparatlardır. Metal, kumaş ya da ip benzeri materyallerle hazırladığınız tüm projelerinizi pratik şekilde güzelleştirme ve daha kullanışlı hale getirebilme şansını size sunuyor. Toptan anahtarlık kancası satın almak, hem daha bütçe dostu oluyor hem de elinizdeki işin sonlarına geldiğinizde kancanızın bitme ihtimalini azaltıyor. Geniş seçenek yelpazesi sunuyoruz. Bu sayede ister 1 adet ister 100 adet kancaya sahip olabilirsiniz.

Hobipop Anahtarlık Kancası Çeşitleri

Sitemizden temin edebileceğiniz kancalı anahtarlık ucu skalamızı geniş tuttuk ki herkese hitap edebilelim. Sade bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olan klasik stil kancaları gümüş, altın ve eskitme antik renk seçenekleri eşliğinde sizlere sunuyoruz. Kalp anahtarlık halkası ise gümüş ve altın renklerine sahiptir. Ezme anahtarlık halkası gümüş ve gold seçeneklerine sahiptir.


Tasarımınız için renklerin yanı sıra kancaların farklı ebatlarda olması da önemlidir. Çünkü her kanca her proje için uygun olmayabiliyor. 25 mm, 30 mm, 32 mm klipsli anahtarlık kancası mevcuttur. İşinize yarayacak olan boyuttaki kancalara da göz atmayı unutmayın. Hazırladığınız işlerinizin daha şık, sade ve nazik hale gelmesini sağlayacak bu modelleri siz de tasarımlarınıza kazandırabilirsiniz. Anahtarlık kancaları sayesinde sıra dışı gözüken projelere imza atmak için Hobipop.com'u ziyaret edin.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.