x
Sıralama seçin

Alize Extra Patik İpi

Alize extra patik ipi adından da anlaşılacağı üzere patik örmek için kullanılır. Bunun yanı sıra hırka, süveter, yelek gibi ürünler de örülebilir. Kaliteli yapıda ve farklı renklerde olan ipler sayesinde farklı motifler, kıyafetler örebilirsiniz. 100 gram ağırlığında olan patik ipi, %100 akriliktir. Aynı zamanda 220 metre genişliğe sahiptir. 2.5-4 numara şişler kullanarak rahatça örgü örebilirsiniz.

İnce yapıda olan ipler, örme işlemi sırasında kolaylık sağlar. Ancak bu incelik sıcaklık sağlama noktasında bir engel teşkil etmez. Patik örme ipinden elde ettiğiniz tüm ürünler, sizi ve sevdiklerinizi sıcacık tutar.

Örgü örmeye yeni başlayanlar ip seçimini doğru yapmalıdır. Alize Extra modellerini tercih ettiğiniz takdirde örgülerinizi zorlanmadan yapabilirsiniz. Aynı zamanda model çıkarma konusunda da son derece özgür davranabilirsiniz. Farklı renkleri kullanarak en güzel tasarımları ortaya çıkarmanız mümkündür.  Ürünleri hobipop.com güvencesiyle temin edebilir, Alize ip çeşitlerinin yanı sıra makrome ipihobi mazemeleripunch kumaşları gibi birçok ürüne tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Alize Extra Renkleri

Alize Extra renkleri arasında pek çok seçenek vardır. Açık renklerden koyu tonlara varan geniş renk skalası sayesinde örgülerinizi satışa da sunabilirsiniz. Farklı renklere sahip ipler arasından çok sayıda satın alarak sipariş alma şansınız da vardır. Müşterilerinizin istediği modelleri örebilmek için tüm renklerden alıp stok yapmanızda fayda vardır.

Beyaz, kırmızı, bordo, yeşil, mor, sarı gibi farklı renk alternatifleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Renkler her zaman en canlı yapısını korumaya devam eder. Solma ya da sararma gibi sorunlar olmadığı için örgülerinizi uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz.

Renk seçimini modanın ruhuna uygun şekilde de yapabilirsiniz. Son moda renkler arasından seçim yaparak örgülerinize bir an önce başlayabilirsiniz. Motif ve modelleri de birbirine uyumlu şekilde seçme şansınız vardır. Beyaz-sarı, pembe-yeşil birbirine en çok yakışan renkler arasındadır.

Alize Extra İle Ne Örülebilir?

Alize Extra ile dekoratif ürünler, kıyafet, lif gibi parçalar örebilirsiniz. Aynı zamanda patik, battaniye ve bere de örme olanağınız vardır. Örgüleriniz sırasında tek renk kullanabileceğiniz gibi farklı renkleri bir arada da kullanabilirsiniz. Böylece modeller daha göz alıcı ve ilgi çekici hale gelir.

Renk özgürlüğü sayesinde dergilerden, internetten beğendiğiniz kıyafetleri kolayca örebilirsiniz. Bu sayede pahalı markalara ait kıyafetleri kendiniz örebilir ve tasarruf sağlayabilirsiniz. Rengârenk kazaklar, süveterler ya da örgü etekler… Çok sayıda alternatifiniz olduğu için bunların içinden zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Kış aylarında atkı, şal ve bere örmek için de Alize iplerini tercih edebilirsiniz. Tüm ailenizin kışı sıcacık giysilerle geçirmesi için seçiminiz her zaman Alize’den yana olmalıdır.

Alize Extra Fiyatları

Alize Extra fiyatlarının her zaman uygun seviyelerde olması sayesinde istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Geniş renk skalasından çok sayıda model alarak istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Böylece yaptığınız çalışmalar hiçbir zaman yarıda kalmaz. Hemen siparişinizi vererek örgünüzü yapmaya başlayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.