x
Teslimat Koşulları

Olağanüstü haller ve mücbir sebepler haricinde siparişlerin hazırlanma ve kargolanma süreci 1-3 iş gün içerisinde gerçekleşmektedir.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1-2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Hobipop.com' a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-7 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Hobipop.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Hobipop.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Teslimat:
Teslimat, anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile, Alıcının siparişte belirtilen adresinde elden teslim edilecektir. Teslim anında alıcının adresinde bulunmaması durumunda dahi Satıcı edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, alıcının ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun Satıcı' ya geri iade edilmesinden dolayı oluşan giderler de Alıcı 'ya aittir.

Kargo ücreti 1000 TL ve üzeri alışverişlerde MNG Kargo ücretsiz olup, 1000 TL altındaki siparişlerde Anlaşmalı Kargo bedeli 75.00 TL dir.  Ücreti firmamıza ait olan kargolarda, kargo şirketi firmamız tarafından seçilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargolar MNG KARGO, YURTİÇİ KARGO  veya SÜRAT KARGO dur.

Stoklarımızda bulunmayan ürünler için, müşterilerimizle yapılan görüşme sonucunda;

1. Ürünün gelmesini beklemek.
2. Başka bir ürün seçimi yapmak.
3. Eğer yapılmışsa ödemenin iadesi şeklinde sonuçlandırılır.

Ürünlerin kargoya teslimi:

1. Banka havalesi ile ödemesi yapılacak siparişlerde ödeme firma hesaplarına geçtikten sonra,
2. Kapıda ödeme seçeneği ile verilen siparişler, telefonla teyit edildikten sonra,
3. Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişler ise stoklar dahilinde en geç 1-2 gün içerisinde kargo şirketine verilir.

Önemli Bilgilendirme

Müşteriye özel olarak hazırlanmış ürünlerde ve kesilmiş kumaş, kesilmiş tül, kesilmiş kurdela vb gibi müşterinin isteğince kesilen tüm ürünlerde herhangi bir ayıplı ve kusurlu mal durumu söz konusu olmadıkça iade ve değişim yapılmamaktadır.

Tüm kişisel bakım ürünleri ile dergi ve kitaplarda iade ve değişim kabul edilememektedir.

Olağanüstü haller ve mücbir sebepler haricinde siparişlerin hazırlanma ve kargoya teslimi 1-3 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.