x
Sıralama seçin

Kendin Yap Kitler

Kendin yap kitler, özellikle yeni bir hobiye başlayacak olanların işini ciddi anlamda kolaylaştıran ürünlerdir. Bu ürünlerin içerisinde bir modeli ortaya çıkarmanız için gerekli tüm malzemeler bulunur. Aynı zamanda yardımcı kitapların da yer aldığı kitler sayesinde öğrenme süreci kolay bir şekilde atlatılır ve hızlı bir şekilde çalışmaya başlanabilir.

Kanaviçe-Etamin Kitleri

Kanaviçe seccade kitleri, havlulu ya da kasnaklı kitler arasından size en fazla hitap edeni tercih ederek yeni bir çalışmaya başlayabilirsiniz. Seccadeli kit içerisinde uygun ebatlarda bir kumaş bulunur. Aynı zamanda 13 adet nakış ipliği, şablon ve etamin iğnesi de bu kit içerisinde size sunulur. Kasnaklı setlerde ise renkli ve açıklamalı şemanın yanı sıra mini kanaviçe kitapçığı yer alır. Böylece hangi kiti tercih ederseniz edin kolayca kanaviçe yapımını öğrenebilirsiniz.

Punch Kitleri

Punch kitleri, iğneli ve iğnesiz olarak sınıflandırılmaktadır. İğneli kitler, özellikle punch yapımına yeni başlayanlar için büyük kolaylık sağlar. Kasnak, nakış iğnesi, dikiş iğnesi, baskılı kumaş ve nakış iplikleri kitler içerisinde yer alır. Çok sayıda desen alternatifi arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Amigurumi Kitleri

En eğlenceli hobilerden olan amigurumiye başlamak istiyorsanız, hazır kitleri satın almak sizin için iyi bir seçenektir. Kitlerin içerisinde %100 pamuklu ip, silikon saplı tığ, elyaf ve diğer aksesuarlar yer alır. Aynı zamanda yapım kitapçığının da kit içerisinde bulunması sayesinde kolayca modeli çıkarmak mümkün hale gelir. Panda, tavşan, su samuru, köpek gibi farklı model seçenekleri ile çocuğunuzu mutlu edebilir ya da sevdiklerinize sunmak üzere hediye yapabilirsiniz.

Makrome Kitleri

Makrome yapımı son derece keyifli olan hobi çalışmalarının başında gelir. Saksılık, çanta, hırka ve daha pek çok ürünün yapımında makrome ipler kullanılabilir. Yeni başlayanlar için üretilen kitlerin içerisinde 6 adet ince yumak, 5 metrelik halat ip, hobi teli ve ahşap boncuklar yer alır.

Kendin Yap Kitlerin Fiyatları

Kendin yap kitleri sunulan uygun fiyat seçeneklerinden yararlanarak kolayca satın alabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri farklı hobileri aynı anda edinmek isteyenler için iyi bir fırsattır. Hobipop avantajlarından yararlanarak kanaviçe, amigurumi, punch ve makrome kitlerini aynı anda satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.