x
Sıralama seçin

Dikiş Lastiği

Lastikler uzun yıllardır hayatımızda olan bir üründür. İnsan hayatının merkezinde olan lastikler hakkında merak ettikleriniz için doğru yerdesiniz.


Dikiş lastiği; tekstilden giyime ve ev eşyalarına kadar birçok farklı yerde karşımıza çıkar. Bunun yanı sıra bel lastikleri de hayatınız bir parçasıdır. Firmamız sayesinde istediğiniz lastik çeşitlerine rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Kadınların dikiş malzemeleri söz konusu olduğunda daha çok merak ederler. Bu nedenle de el işine elleri daha yatkındır. El işi yaparken sitemizde yer alan ürünlerden yararlanarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Makara Lastiği Nerede Satılır? Lastikler Nerelerde Bulunur?

Lastikler birçok farklı çeşitte bulunur. Farklı çeşitte bulunmasından dolayı da daha çok nalburiye dükkanlarında bulunur. Teknolojinin gelişmesiyle internetten de alışveriş yapabilirsiniz. Hobipop web sitesi olarak da en uygun ve kaliteli ürünleri sizlere sunmaktayız.


Sitemizde yer alan lastik ürünlerimiz şu şekildedir:

  • Makara lastik büzgü lastiği (siyah ve beyaz renkleri mevcuttur.)
  • 9 cm paça ve bel lastiği 1 metre gibi farklı cm genişliklerine, uzunluklara ve renklere sahip lastik çeşitlerimiz bulunmaktadır.
  • Bebe lastiği beyaz 10 metrelik top gibi bebeklere uygun şekilde, farklı renklerde ve uzunluklarda ürünlerimiz vardır.


Dikiş ve makara lastiği için araştırmalarınız sitemizle son bulacak! Birbirinden uygun makara ve dikiş makinesi lastiği fiyatları ile web sitemizden kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Hobipop Lastikler ve Makara Lastiği Fiyatları Nelerdir?

Makara lastiği, lastikler ve lastik dikiş ipliği gibi ürünler farklı çeşit, renk ve malzemelerden üretilir. Alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Farklı renk ve malzemeden yapılması alınacak ürünlerin fiyatını etkilemektedir. Sitemizde yer alan bel lastiği, makara lastiği ve bebe lastiği gibi ürünler de kalite ve uygunluk bakımından birbirinden farklıdır. 1 metreden 10 metrelik topa kadar birçok ürünümüz bulunmaktadır. Sizlerde bu ürünlere ihtiyaç duyduğunuzda ilk tercihinizi Hobipop yönünde kullanmalısınız.

Dikiş Makinesi Lastiği Fiyatları

Lastikler, bel lastiğinden dikiş makinesi lastiği ürünlerine kadar birçok farklı çeşidi vardır. Renk, uzunluk, genişlik ve içerdiği malzemeye göre farklılık gösteren lastiklerin fiyatları da bu bağlamda birbirinden farklıdır. Sizler de Hobipop’un renkli ürünlerini keşfetmek için ziyaret hem fiyatlar konusunda hem de kalite konusunda ki farkımızı görebilirsiniz. Akabinde de güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.