x
Sıralama seçin

Takı Malzemeleri Çeşitleri

Takı tasarım malzemeleri kullanarak kolyeler, küpeler ve saç aksesuarları tasarlamak mümkündür. Takı özellikle kadınlar için vazgeçilmezdir. Takılarını özenle seçen kadınlar arasında kendi tasarımlarını yapma akımı da son derece yaygınlaşmıştır. Kimi kadınlar tasarımlarını satışa sunarken kimileri kendi zevkine uygun tasarımlar yaparak kullanır. Siz de takı yapma malzemeleri satın alarak birbirinden güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Hobipop size farklı yapılarda ve yüksek kaliteli malzemeler sunarak istediğiniz modelleri ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Dayanıklı yapıda olan ürünler uzun ömürlü kullanım için idealdir. Elde ettiğiniz ürünlerin daha da güzelleşmesini sağlayan malzemeler ile boş vakitlerinizi özel bir etkinlikle değerlendirebilirsiniz.

Takı Malzemeleri Fiyatları

Uygun fiyatlarla sunulan ürünlerden istediğiniz sayıda satın alabilirsiniz. Bu sayede yeni bir tasarıma başlayacağınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm parçalar elinizin altında olur. Kanca, ip gibi malzemelerden fazla sayıda satın almak olası parça kayıplarına karşı tedbirli olmanızı sağlar. Hobipop güvencesiyle alışveriş yaparak istediğiniz tüm takı malzemelerine uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Farklı Tasarımlarınızı Güzelleştirecek Kolye Uçları

Kolye, en çok sevilen aksesuarlardan biridir. Kolye ucu farklı büyüklüklerde ve çeşitlerde olabilir. Yuvarlak, oval, metal ya da minimal boyda olan uçlar zincirlerin ya da iplerin ucuna takılır. Bunun yanı sıra bez, kuşak ya da boncuk gibi kolye malzemeleri de vardır. Son yıllarda ikili, üçlü kolyeler son derece popülerleşmiştir. Bunun anlamı aynı anda kısa ve uzun yapıda olan takıları bir arada kullanabileceğinizdir. Ahşap ve metal kolye uçlarında kullanılan iki farklı malzemedir. Metal alerjisi olanlar ten üzerine takılacak aksesuarlar için ahşap uçları tercih edebilir. Nazar boncuklu ve filli kolye uçları sizi nazardan korur. Kolye uçlarının üzerine epoksi gibi farklı malzemelerle çok özel tasarımlar yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra kanaviçe işlemeler de uçlarda kullanılabilir. Yapıştırma işlemleri sırasında silikon kullanabilirsiniz. Bazı modeller bileklik ucu olarak da kullanılabilir.

Tasarımınızı Bitirmek İçin İhtiyaç Duyduğunuz Bağlantı Malzemeleri

Takı aparatları arasında önemli bir yere sahip olan bağlantı malzemeleridir. Zincirleri, ipleri birbirine tutturmak; modeli boyun ölçüsüne göre ayarlamak yalnızca sağlam kancalar ve diğer bağlantı malzemeleri ile mümkündür. Takı halkaları ise sallantılı malzemeler ve aynı anda birden fazla uç eklenmesi gereken durumlarda kullanılır. Dayanıklı yapıda olan bağlantı malzemeleri sayesinde takıları daha uzun ömürlü kılmak daha kolay hale gelir. Şık ve modern bir tasarıma sahip olan bağlantı elemanları takıların kolay bir şekilde ayarlanması açısından da önemlidir. Halkalar kancaların içerisine geçirilerek bağlantı sağlanır.

Rengârenk Takı İpi Modelleri

Takı malzemelerinde zincir yerine ipler de kullanılabilir. Özelliklerde bilekliklerde farklı örgü biçimleriyle şekillendirilen ipler, çeşitli uçlarla bir araya geldiğinde oldukça hoş bir görüntü ortaya çıkarır. Farklı renklerde olan ipler özellikleri yönüyle de birbirinden farklıdır. Floş ip adı verilen malzemeler parlak ve renkli dokusuyla dikkat çeker. Bu malzemeler kalın yapıda oldukları için kopma gibi bir sorun söz konusu olmaz. 2 mm kalınlığa sahip ve metrelik olarak satılan ipler emzik bağlamak için de kullanılabilir. Misina ipi ise üzerine boncuk gibi malzemeler dizerek özel bir tasarım oluşturmak için kullanılır. 0.20, 0.25 ve 0.30 mm kalınlığında olan ipler 10 metrelik toplar halinde satılır. Bunun yanı sıra paraşüt ipi gibi modelleri de tercih edebilirsiniz. Sarı, pembe, lacivert, vizon gibi çok sayıda renk seçeneği ile sunulan malzemeler tasarımlarınızı en özel haline kavuşturur.

Şık Anahtarlıklar İçin Gerekli Malzemeler

Anahtarlık malzemelerini kullanarak birbirinden şık hediyelik ürünler tasarlayabilirsiniz. Kanca, halka, ayıcıklı anahtarlık gibi ürünler arasından ihtiyacınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Anahtarlık kancası modellerinde gri, füme, eskitme gümüş, altın gibi farklı renk seçenekleri vardır. Sağlam yapıda olan malzemelerde kırılma meydana gelmez. Ayıcıklı modeller son derece sevimli bir yapıya sahiptir. Elbiseli ayıcıklar kız ve erkek olarak şekillendirilir. Erkek karakterler pantolonlu, kızlar ise elbiselidir.

Saç Aksesuarları İçin Gerekli Malzemeler

Saç aksesuarları örgülerle, epoksi malzemelerle ya da farklı biçimde ürünlerle şekillendirilebilir. Taçlar, tokalar, klipsler, çıtçıt tokalar ham halde size sunulur. Planladığınız tasarımları bu malzemeleri alarak hayata geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra inci taç toka gibi hazır modelleri de satın alabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.