x
Sıralama seçin

Polyester Makrome İpi Çeşitleri

Polyester makrome ipi ile yapılan el işi çalışmaları her zaman oldukça popülerdir. Yaşam alanlarına yeni bir hava katmak isteyenler makrome ipleri ile kendi tarzına göre farklı el işi çalışmaları yapar. Özellikle evinde kendi tarzını yansıtmak isteyen kişiler, birbirinden farklı el işi çalışmaları ile yaşam alanlarına renk katar. Polyester makrome duvar süsleri, çiçeklikler, runnerlar ve birçok farklı aksesuar evinizin havasını bir anda değiştirebilir. Makrome iple çalışmalar yapmak için düğüm tekniklerini öğrenmeniz yeterlidir. Yaptığınız çalışmalara yaratıcılığınızı da katarak özgün tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Siz de makrome polyester ip ile çeşitli aksesuarlar tasarlamak istiyorsanız, Hobipop ürünlerini yakından inceleyebilirsiniz. Makrome tasarımlarınızda yapacağınız aksesuara göre farklı ipler kullanmanız gerekebilir. Hangi tasarımda hangi ipi kullanmanız gerektiği konusunda bilgi sahibi olarak, tasarımlarınıza uygun ipleri daha kolay belirleyebilirsiniz.

Polyester Makrome İpi Fiyatları

Son yılların en trend el işlerinden biri olan makrome, birbirinden farklı materyallerden üretilen pek çok özelliğe sahiptir. Bu çeşitlilik makrome iplerinin fiyatlarını da değiştirir. Son dönemlerde en sık kullanılan polyester makrome ipleri de çeşitli fiyatlara sahiptir. Polyester ipler içinde en sık kullanılan renkler, beyaz ve kremdir. Kullanılan renkler de fiyatları etkiler. Fiyatları belirleyen bir diğer önemli özellik ise polyester makrome iplerin kalınlık ölçüleridir. İplerin kalınlıkları ise hem kişinin tercihine hem de yapacağı tasarıma göre değişiklik gösterir. 3 mm makrome ip ile tasarlanan modeller daha ince ve küçük olabilirken, 4 mm makrome ipi ile tasarlanan modeller daha büyük ve kalın bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Hobipop aracılığı ile sahip olabileceğiniz polyester makrome, kendinize ve sevdiklerinize çok şık aksesuarlar tasarlamanız için iyi bir fırsattır!

Polyester Makrome İpi Seçerken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Makrome tasarımlarında, tasarlamak istediğiniz aksesuar için en önemli unsur iptir. Makrome yapımı sırasında kullanabileceğiniz ip seçenekleri oldukça geniştir. Tasarımlarınızı belirledikten sonra en uygun ipi seçmek çok daha kolay olacaktır. Özellikle polyerster makrome ipi tasarımlar sırasında en çok tercih edilen ip çeşitlerindendir. Daha sert dokuda bir model tasarlamak istiyorsanız 3 mm polyester makrome ipi, tasarımınız için ideal bir seçim olur. 2 mm polyester ip ise daha yumuşak dokudaki çalışmalar için uygundur. Özellikle dekorasyon amaçlı tasarımlarda daha sert bir iple çalışmak, tasarımların daha estetik ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Bunun için 4 mm polyester makrome iplerinden seçebilirsiniz.

Polyester makrome ipler ile çeşitli anahtarlıklar tasarlayabilirsiniz. Makrome sarkıtlar ile çiçeklerinizi daha şık hale getirebilirsiniz. Makrome emzik askıları da tercih edilen tasarımlar içinde yer alır. Makrome supla yapımı da son yıllarda oldukça fazla yapılan çalışmalardandır. Makrome tasarımlarınızda tığ da kullanabilirsiniz. Çalışmalarınızda tığ kullanmak istiyorsanız, ince polyester ipler ile çalışabilirsiniz. Aradığınız tüm özelliklere sahip olan polyester makrome ipi fiyatları ile ilgili bilgi almak için zaman kaybetmeden Hobipop ürünlerine göz gezdirebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.