x
Sıralama seçin

Alize Angora Gold Örgü İpi Çeşitleri

Alize angora Gold, dilediğiniz her çeşit tasarımı yapabileceğiniz el örgü ipidir. Angora ipler ile daha çok sonbahar ve kış sezonu için tasarımlar yapabilirsiniz. Kazak, yelek, bere, şal gibi birçok ürün bu ip ile rahatlıkla örülebilir ve çok şık tasarımlar ortaya çıkar. Angora ipler, yüzde seksen Akrilik, yüzde yirmi yün ile tasarlanır. Angora gold el örgü ipi ile ördüğünüz giysilerinizi çamaşır makinesinde 30 derecede yıkayabileceğiniz gibi genellikle elde yıkamanız önerilir. Alize angora goldlar ile ördüğünüz örgülerinizi düşük ısıda ütüleyebilirsiniz. Alize angora gold örgü ipleri ile tasarladığınız el işlerinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz. Hiçbir kopma ya da yıpranma olmadan kullanabileceğiniz iplerinize Hobipop aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Alize Angora Gold Özellikleri Nelerdir?

Alize angora örgü ipleri; ev tekstil ürünü ve dekoratif objelerin yapımı ve giydi tasarımlarında kullanılabilir. El örgü ipleri birçok renk seçeneğine sahip olduğu için birçok tasarımda kullanılabilir. Krem, vizon, küllü gri, taş rengi, siyah ve çeşitli batik renkleri gibi ihtiyacınıza uygun olarak birçok renk seçeneğe sahip olabileceğiniz gibi Alize angora gold simsiz seçenekleri ile çeşitli örgüler örebilirsiniz. Yapılacağınız örgü modeline ve ürününüzün kullanım şekline göre ipinizin malzemesi ve kalınlığı değişiklik gösterir. Sonbahar ve kış mevsimi ürünlerinizi tığ ya da şişle örebilirsiniz. Örgü ipinin özellikleri örgünüzün daha hızlı bitmesi için de etkendir. Hobipop üzerinden Alize angora gold online satış imkanlarına ulaşabilir, dilediğiniz ipi uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

Alize Angora Gold Satın Al

Örgüyü kim için öreceğiniz ve hangi amaçla yapılacağını belirlemeniz ip satın alırken işinizi kolaylaştırır. Örgü ipi satın alırken angora gibi kaliteli malzemelerden üretilmiş olan ipleri satın almanız uzun süreli bir kullanım elde etmeniz için önemlidir. Örgü ipi satın alırken en önemli konuların başında iplerin cildinizi tahriş etmemesi, kaşındırmaması ve alerjik reaksiyona sebep olmaması gelir. Alacağınız ipin doğal ve cildinizle uyumlu bir ip olduğundan emin olmanız gerekir. Örgü ipi satın almadan önce, ürünün ham maddesini, miktarını ve bakım talimatlarını yakından incelemelisiniz. Alize angora gold ip almadan önce ipin içeriğine dikkat etmelisiniz. Ayrıca Öreceğiniz tasarım için ihtiyaç olan ip miktarını hesaplamanız da gerekir.

Alize Angora Gold Fiyatları

Örgü tasarımınıza ve öreceğiniz ürünün mevsimine göre çeşitli kalitede ve fiyatta birçok ip satışa sunulur. Alize angora gold seçenekleri farklı model ve özellikleri ile birçok hobi severe hitap ediyor. Alize angora ipleri yumak şeklinde 100 gram ağırlığında ve 550 metre uzunluğunda satışa sunuluyor. İpin gramajı ve uzunluğu ipin fiyatını belirleyen en önemli faktörlerdendir. Angora yünleri kaliteli ve sağlam örgü ipleri arasında ilk sırada yer alıyor. İplerin içeriğine göre fiyatları değişiklik gösteriyor.  Örgü örmeye yeni başlıyorsanız, ihtiyaç duyduğunuz tüm örgü malzemeleri bulabileceğiniz Hobipop, örgü iplerine ve çeşitlerine göz gezdirebilirsiniz. Öreceğiniz ürünün tasarımında kullanacağınız ip miktarı ürünün maliyetini etkileyecek unsurlardandır. Angora ip fiyatları içinden bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Her kullanıcının bütçesine uygun seçenekler sunan Hobipop, sizi dilediğiniz ip çeşitleri ile bir araya getiriyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.