x
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.

Üründe herhangi bir hata yok ise veya yanlış bir ürün gönderilmedi ise, değişim veya iade sürecine ilişkin kargo bedelleri müşteri tarafından karşılanmaktadır.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Önemli Bilgilendirme
Müşteriye özel olarak hazırlanmış ürünlerde ve kesilmiş kumaş, kesilmiş tül, kesilmiş kurdele vb müşterinin isteğince kesilen tüm ürünlerde herhangi bir ayıplı ve kusurlu mal durumu söz konusu olmadıkça iade ve değişim yapılmamaktadır.

Tüm kişisel bakım ürünleri ile dergi ve kitaplarda iade ve değişim kabul edilmemektedir.

Gönderilen üründe herhangi bir ayıp/kusur yok ise veya yanlış ürün gönderimi yapılmadı ise, gönderim ve iade kargo ücretleri müşteriye aittir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.