x
Sıralama seçin

Dikiş İğnesi Çeşitleri

Dikiş iğnesi, günlük hayatta ve hobi çalışmalarında sıklıkla kullanılan ürünlerin başında gelir. Her evde mutlaka farklı büyüklüklerde iğneler vardır. Bunun yanı sıra yapılacak çalışmaya göre de model seçimi yapılabilir. Dikiş iğnesi seti satın alarak farklı büyüklüklerde ve kalınlıklarda olan ürünlere aynı anda sahip olmak mümkündür. Bu sayede farklı dikiş işlemlerini yapmak için uygun iğneye sahip olabilirsiniz. 

İğne modelleri arkasına ip takılarak kullanılır. İp ile bazen sökülen bir kıyafet dikilir bazen de takı tasarlanır. Modeller yapılacak işe uygun uç kalınlıklarına ve yapılarına sahiptir. İğne kullanımını kolaylaştıran ürünlerden biri mıknatıs tutuculardır. Bu sayede iğnelerin yere düşmesini ve elinize batmasını engelleyebilirsiniz.

Sosyete İğnesi Nedir?

Sosyete iğnesi, diğer iğnelerle kıyaslandığında daha sivri bir uç yapısına ve ince bir görünüme sahiptir. Bu tür ürünler genellikle iğne oyasında kullanılır. Aynı zamanda dikiş ve kırkyama için de tercih edilir. İpi iğneye geçirmekte zorlananlar bu modeli seçebilir. Bu modelde ipi deliğe geçirmek son derece kolaydır. Geniş delik yapısı sayesinde ipi kolayca takabilirsiniz.

Karnıyarık iğnesi de tercih edebileceğiniz modeller arasındadır. Bu modeli kullanarak boncukları ipe dizebilir ve şekil verebilirsiniz. Karnıyarık boncuk iğnesi sayesinde takı tasarımı ve dekoratif çalışmalar yapmak daha kolay hale gelir. Çuvaldız da tercih edebilecekleriniz arasındadır. Çuval gibi kaba yapıda olan tekstil ürünleri için bu modeli kullanabilirsiniz.

Dikiş İğnesi Özellikleri Nelerdir?

Dikiş iğnesi özellikleri modellere göre farklılık gösterir. 8, 13 cm gibi farklı uzunluklarda seçenekler vardır. Düğme dikmek ya da sökükleri yamamak için küçük boy iğneleri tercih edebilirsiniz. Yorgan ve diğer kalın kumaşlar için büyük dikiş iğnesi kullanabilirsiniz.

Dikiş İğnesi Nerede Satılır?

Dikiş iğnesi satın almak için her zaman en doğru adres Hobipop’tur. Hobipop’tan farklı büyüklüklerde olan iğneleri satın alabilirsiniz. Her ihtiyacınızda uygun iğneye ulaşmak için setleri tercih edebilirsiniz. Kutu ve özel kutu içerisinde satılan ürünler sayesinde iğneleriniz her zaman derli toplu şekilde durur. Doğru iğneyi tercih ettiğiniz takdirde her zaman istediğiniz dikiş faaliyetlerini yürütebilirsiniz. Hobipop.com'da yün keçe, tel kırma malzemeleri, hobi malzemeleri, tül çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Dikiş İğnesi Fiyatları

Dikiş iğnesi fiyatları Hobipop’ta oldukça uygundur. Farklı modellerden istediğiniz sayıda satın alabilirsiniz. Dilerseniz setleri de sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Hobipop’ta satışa sunulan dikiş iğneleri son derece kaliteli bir yapıya sahip olduğu için uzun süre kullanılabilir. İğnelerde eğilme ya da yapılarında bozulma gibi sorunlar meydana gelmez. Böylece uzun süre kullanım şansı elde edebilirsiniz.

İğnelerinizi orijinal kutusunda ya da kapalı bir alanda saklamanız tavsiye edilir. Kullanım sırasında mıknatıslı iğne tutucuyu yanınızda bulundurmanızda fayda vardır. Böylece iğne değiştirirken tutucuya koyabilir ve yenisini kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygun fiyat avantajından yararlanarak hemen sepetinize iğneleri ekleyebilir ve kolayca siparişinizi oluşturarak satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.