x
Sıralama seçin

Diva XXL Tarama Makrome İp Çeşitleri

Hobilerinizi geliştirmek ve farklı alanlarda çalışmalar yapmak istediğinizde ilgili malzemeleri temin etmeniz gerekir. Mini makrome ip seti kullanarak hobilerinizi geliştirmeniz ve çeşitli ürünler yapmanız mümkündür. Makrome yapmanızı sağlayacak olan iplikleri hobipop.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Makrome İpi Çeşitleri

Makrome ipleri farklı ham maddelerden yapılabilir. Her çeşit iplik için farklı renk seçenekleri mevcuttur. Yaptığınız makromeyi güzelleştirmek için renkleri bir arada kullanabilirsiniz. İnce pamuktan üretilen makrome ipler vardır.

 Tarama işlemi yapmak için kullanabileceğiniz makrome iplerini inceleyebilirsiniz. Tarama ipliklerinin kalınlıkları 2 mm ile 5 mm aralığında değişiklik gösterir. Makrome tarama ipleri tek burguya sahiptir. Kırlentleriniz için kılıf yapmak istediğinizde tarama ipliklerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda duvar süsü, çanta gibi ürünler tasarlamak istediğinizde tarama ipliklerini kullanmalısınız.

Polyester makrome ipleri, 3 burgulu ipler mevcuttur. Yapmak istediğiniz makromeye uygun olacak biçimde ip tercih edebilirsiniz. Mini makrome ipi seti çeşitleri öğrenme aşamasında size yardımcı olur. Küçük ürünler yaparken set halindeki ipleri kullanabilirsiniz. Set halindeki ipler birbiriyle uyumlu renkleri içerir.

Makrome İpi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farklı teknikler kullanarak makrome yapmanız mümkündür. Yapmak istediğiniz makrome stiline karar verdikten sonra doğru ipliği seçmeniz gerekir. Tarama tekniğiyle makrome yapacak olduğunuzda ona özel olarak üretilen iplikleri aymaya özen göstermelisiniz. Diva markasına ait çeşitli renklerde tarama ipleri vardır. Tarama iplerinin kalınlıkları değişir.

Makromenin doğru ve sağlam olması için iplik seçiminiz önemlidir. Pamuk ya da polyester yapılı olanlarını inceleyerek alabilirsiniz. Polyester ipleri kullanarak çeşitli ürünler üretebilirsiniz.

Diva makrome ipi çeşitleri arasından kendi zevkinize uyan renkleri bulabilirsiniz. Doğada yer alan renklerden oluşan mini setleri kullanabilirsiniz. XXL şeklindeki tarama makrome ipleriyle sağlam yapılı ve dikkat çekici makromeler işlemeniz mümkündür. Pamuk tarama iplerinin kalınlıkları değişince her teknik doğru ipi değerlendirebilirsiniz. Tarama işlemiyle yapmak istediğiniz makrome için uygun ürünleri temin etmeniz gerekir.

Makromenin daha kolay ilerlemesi ve sonuca ulaşmanız için ipliklerin doğru seçilmiş olduğundan emin olmalısınız. Yaptığınız makromenin ince bir görüntüye sahip olması için ince iplikleri tercih etmelisiniz. Diva natural cotton xxl iplikler ise yaptığınız işlemin kalın görünmesini sağlar.

Makrome Yaparken Kullanılan Malzemeler

Makromenin ana malzemesi ipliklerdir. Kasnak ve metal halkalar etrafında farklı teknikler uygulayabilirsiniz. Kasnakların ve metal halkaların boyutlarını kendiniz seçebilirsiniz. Metal halkaların miktarını kendiniz belirleyerek istediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz. Ahşap makrome çubukları sayesinde daha rahat bir biçimde uygulama yapabilirsiniz. Makromelerinizi kendi stilinizi yansıtacak biçimde özgürce tasarlayabilirsiniz.

Hobipop.com, yeteneklerinizi ve merak duyduğunuz alanları keşfetmenizi sağlamak için çeşitli ürünleri satışa çıkarır. Yetenekleriniz ve istekleriniz doğrultusunda Hobipop’ta yer alan diğer ürünleri de inceleyebilirsiniz. Çeşitli kumaşlar, dikiş ve nakış malzemeleri mağazada bulunur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.