x
Sıralama seçin

Yapay Çiçek Modelleri

Yapay çiçekler süsleme malzemesi olarak en sık kullanılan parçalardan biridir. Farklı renk ve modellerde olan ürünler, canlı ve parlak bir yapıdadır. Tasarımlara farklı bir boyut kazandıran çiçekler kaliteli yapılarıyla da göz doldurur. Bu ürünler demet halinde satılır. Bir demette on iki adet çiçek yer alır. Çiçeklerde gül ve tomurcuk cipso gibi farklı modeller vardır. Tomurcuk cipso ürünlerde kullanılan simler parlaklığı artırır. Yapay süsleme çiçeği olarak çok sayıda alternatifin olması sayesinde tasarımlarınız içinize sinecek bir yapıya kavuşur. Kağıt gül çeşitleri dayanıklı yapısı sayesinde sizin elinizde en güzel şeklini alır. Ürünlerin formunda zamanla herhangi bir bozulma meydana gelmez. Birçok alanda kullanılabilen süsleme çiçeği çeşitleri ile sevdiklerinize hediye olarak sunabileceğiniz ya da satıp gelir elde edeceğiniz ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Yapay Çiçekler Nerelerde Kullanılır?

Yapay tomurcuk çiçek ve diğer modeller hobi amaçlı ya da ticari olarak farklı alanlarda kullanılabilir. Aksesuar ve hediyelik eşyalar tasarlamanıza imkân veren çiçekler kullanım alanlarında son derece şık bir duruş sergiler. Nikâh şekeri çiçeği yaygın olarak ortaya koyulan tasarımların başında gelir. Düğünlerde, nikâhlarda şeker vermek gelenek haline gelmiştir. Tabii bu şeker tek başına değil farklı süslerle bezenerek davetlilere sunulur. Çiçek en sık kullanılan süslerin başında gelir. Bunun yanı sıra tül, fiyonk gibi malzemeler de çiçeklere eşlik eder. Ürünler magnet süsleme çiçeği olarak da kullanılabilir. Magnetler düğün, nikâh gibi törenlerde anı olarak verilebileceği gibi özel tasarımlar oluşturmak için de tercih edilir.

Yapay Çiçek Modelleri İle Farklı Tasarımlar

Yapay çiçekler saç aksesuarlarının tasarımında da sıklıkla kullanılır. Renkli ve özellikle çocuklara yönelik saç aksesuarları tasarlamak isteyenler bu çiçekleri tercih edebilir. Bu sayede çocukların çok beğeneceği aksesuarlar ortaya çıkar. Pembe, beyaz, kırmızı gibi çok sayıda renk alternatifi sayesinde farklı ürünler oluşturmak mümkün hale gelir. 72 adet çiçeğin yer aldığı setler hem aksesuar hem süsleme amaçlı kullanılabilir. Terlik üstüne, kıyafet üzerine yapılacak işlemeler için de bu ürünleri seçebilirsiniz. Ürünleri kendi hayal gücünüzle belirlediğiniz tasarımlarda, ev süslemelerinde kullanabilirsiniz. Özellikle moda tasarım öğrencileri bitirme projeleri ve ödevleri için yapay çiçekleri tercih ederek en özgün kıyafetleri, çantaları ortaya çıkarabilir. Bunun yanı sıra çocuklar kendi oyuncaklarını süslemek amacıyla da bu ürünleri ailelerine aldırabilir. Kullanım alanı son derece geniş olan bu özel tasarımlar her alanda fark yaratarak istenilen sonucun ortaya çıkarılmasını sağlar.

Yapay Çiçek Fiyatları Ne Kadardır?

Yapay çiçek, fiyatları yönüyle de avantajlıdır. Uygun fiyatlı ürünlerden ihtiyacınıza uygun sayıda satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ürünler sayesinde hangi tasarımı yapacağınıza özgürce karar verebilirsiniz. Tül ve lateks malzemeden üretilen ürünler uzun yıllar kullanıma uygundur. Yapıştırma ve bağlantı işlemlerini doğru şekilde yaptığınız takdirde ürünlerin yapısında herhangi bir bozulma meydana gelmez. Renkler canlılığını her zaman korumaya devam eder. Ticari amaçla meydana getirdiğiniz tasarımlar kalitesiyle göz dolduracağı için kazancınız ciddi anlamda artar. Yapmanız gereken sadece kaç adet ürüne ihtiyacınız olduğunu belirlemek ve satın alma işlemlerini gerçekleştirmektir. Gül şeklinde olan tasarımların yanı sıra papatya ve tomurcuk gibi alternatifler de mevcuttur. Ürünlerin sap kısmını kullanarak, belirli bir noktaya bağlayarak ya da dolayarak kullanabilirsiniz. Tek bir gül bile güzel bir tasarım elde etmek için yeterlidir. Bunun yanı sıra yan yana yapıştırdığınız çiçekler de harika tasarımlara hayat verir. Güvenli alışveriş seçenekleri sunan Hobipop sayesinde boş vakitlerinizi faydalı etkinliklerle geçirebilirsiniz. Yapay çiçeklerin yanı sıra arma, aplike, ponpon, dantel, suni kürk gibi parçaları da Hobipop’tan satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.