x
Sıralama seçin

El Sanatları Kitap Çeşitleri

El işi ile ilgilenenlerin merakla araştırdığı birbirinden farklı örgü, hobi ve el sanatlarını anlatan kitapları Hobipop’da bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz tüm el sanatlarına yönelik yazılmış olan kitapları inceleyerek kendinizi daha çok geliştirebilirsiniz.

Hobipop’da Satılan El Sanatları Kitapları Nelerdir?

Hem merakınız hem de beceriniz olan el sanatları konusunda yazılmış kitapları okuyarak becerilerinizi geliştirmek için alabileceğiniz kitap seçeneklerini Hobipop’ta bulabilirsiniz. Sitede yer alan kitapları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Yeni Başlayanlar İçin Nakış Kitabı: Zamanı kısıtlı olanların ve yeni başlayanların kolay ve hızlı bir şekilde nakış yapabilmesi için çeşitli tüyoların yer aldığı bu kitapla birlikte evinizi dekore edebilir, giysilerinizi süsleyebilir, aileniz ve arkadaşlarınız için hediyeler hazırlayabilirsiniz.
 • Örgüden Oyuncaklar: Çocuğunuz için örgüden oyuncaklar üretmeyi seviyorsanız, onlar için örebileceğiniz 14 sevimli oyuncak projesini bu kitapta bulabilirsiniz. Her seviyede örgü örenlerin örebileceği bu oyuncakları çocuklarınız çok sevecek. Hem kendi çocuklarınız için hem de sevdiğiniz tüm minikler için el emeği göz nuru hediye seçenekleri hazırlayabilirsiniz.
 • Mini Tığ İşleri: Kitapta yer alan tarifler; deniz canlıları, yiyecekler ve aksesuarlar olmak üzere üç kategoride yer almaktadır. Bazı tarifler tığ işine yeni başlayanlara, bazıları ileri düzeyde tığ işi yapanlara hitap etmektedir.
 • Çocuk Örgüleri Kitabı: 0-5 yaş arası çocukların giyebileceği örgülerin yer aldığı bu kitapta hırka, kazak, patik, süveter, panço, yelek, bebek tulumu, şapka, bere, saç bandı gibi ürünlerin teknikleri anlatılmaktadır. Açıklamalar hem yazı ile hem de fotoğraflar ile detaylı şekilde anlatılmaktadır.
 • Örgü Bereler: 24 farklı örgü temasının yer aldığı bu kitapta tüm modeller detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Bu şapkalar için small, medium ve large beden seçenekleri belirlenmiştir. Hem kadın hem erkekler için tüm mevsimlerde kullanılacak örgü çeşitleri şu şekildedir; otantik örgü, saç örgüleri, ajurlu örgüler, örgü çiçekler, ponponlar.
 • Kanaviçe Hat Koleksiyonu Kitabı: Oldukça köklü bir geçmişi olan hat, güzel yazı sanatıdır. Kanaviçeye uyarlanan bu güzel eserlerin yer aldığı hat kitabı içerisinde 19 hat yazısı projesi bulunmaktadır.
 • Kanaviçe Seccade Modelleri: Çeyizlerin vazgeçilmezi seccadeler zamanla farklı tarz ve stillerde üretilmektedir. Her çeyizde mutlaka olan seccadelerin klasik modelleri dışına çıkmak istiyorsanız bu kitap tam size göre.
 • Kanaviçe Masa Örtüleri: Birbirinden güzel 22 adet masa örtüsü modelinin ve şemasının yer aldığı masa örtüsü modellerini bu kitapta bulabilirsiniz.
 • Kanaviçe Beş Çayı: Çikolatalar, kekler ve şekerleme motiflerinin yer aldığı bu kitapta yer alan modeller bayılacaksınız.
 • Kanaviçe Romantik Çiçekler Kitabı: Kitapta yer alan modeller Kanaviçe Dergisi’nden Suzana Lima’nın hazırladığı kanaviçe çiçek modelleridir.
 • Kanaviçe Osmanlı Motifleri: Osmanlı dönemi motifleri yastık, masa örtüsü ve battaniyelerde kullanılmaktadır. Ayrıca tüm kıyafetleri süslemek için de kullanılır.
 • Kurdele Sanata Kitabı: Kitapta 20 orijinal proje bulunmaktadır. Bu projelerle süslü şapkalar, iğnelikler, sabahlık, yastıklar, terlik, elbise, ceket, masa örtüsü, çanta, çerçeve, kapı süsü gibi objeler süslenmektedir. Ayrıca kurdeleden çiçek yapımına, örgü ve dokuma, pili ve büzgü, bal peteği büzgüsü ve ipek kurdele gibi temel tekniklerde kitapta yer alır.
 • Kütahya Yöresi İğne Oyaları
 • Amigurumi Kitap Arkadaşlar 16 Tığ İşi Oyuncak Tasarımı

El Sanatları Meraklılarına Kitap Seçenekleri Hobipop’ta!

Hobipop’ta yer alan uygun fiyatlı el sanatları kitabı yanında punch kitabı, nakış kitabı, tığ işi kitabı, kanaviçe kitabı ve hobi kitabı seçeneleri de bulunmaktadır. Hem kitapları hem de kitaplardan yapmak istediğiniz modeller için gerekli malzemeleri Hobipop’tan satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.