x
Sıralama seçin

Alize Diva İplik Çeşitleri

Alize diva iplik el örgüsü için üretilmektedir. El örgüsü yaparken istediğiniz renkleri kullanmanız için Diva markasını tercih edebilirsiniz. Siyah, beyaz, kırmızı gibi klasik renklerin yanında çok çeşitli ara renkler de mevcuttur.

Alize Diva İplik Özellikleri

Yapmaya karar verdiğiniz örgü biçimine göre renk bulabilirsiniz. Alize serisi içerisinde bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Örgü iplikleri %100 mikrofiber akrilik yapıya sahiptir. İplikler poliamid ve polyester karışımıdır. Fazlasıyla ince ve sentetik yapıda üretim gerçekleşir. İpliklerin yapısı sayesinde mobilyalarınız için çeşitli ürünler örebilirsiniz. Giysi ürünleri üretiminde de Alize ipliklerini tercih edebilirsiniz.

Örgü İpi ile Neler Yapılabilir?

Farklı teknikler kullanarak örgü yapabilirsiniz. Örgü iplikleriyle giysi ürünleri, mobilyalarınız için örtü modelleri, battaniyeler üretebilirsiniz. Örgü tekniklerini öğrenmek istediğinizde Alize diva ip modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bebekler için birbirinden farklı giysiler üretecek olduğunuzda bebekler için farklı renk çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Alize Diva Renk Kataloğu

Alize Diva iplik çeşitlerinde birbirinden farklı renkler bulunur. Kendi istek ve ihtiyacınıza uygun olan iplik renk ve modellerini satın alabilirsiniz. Koyu renk seçeneklerinden takım oluşturarak giysiler, örgü yastık kılıfları ve battaniyeler örebilirsiniz. Siyah, beyaz, sarı, kırmızı klasik renklerin yanında hem sıcak hem de soğuk ara renkleri bulabilirsiniz. Zıt renkleri bir arada kullanarak farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Örgü yapacağınız tasarıma göre renk seçeneklerinizi belirleyebilirsiniz. Hobipip.com üzerinden Alize Diva iplik renkleri inceleyerek alışveriş yapabilirsiniz. Renk çeşitlerinde doğadan esinlenerek ürünler hazırlanmıştır. Okyanus renkleri, yeşilin her tonu, kahve tonları ve buna benzer renkleri bulmanız mümkündür. Alize diva siyah en çok tercih edilen renk çeşididir.

Alize Diva İp Fiyatları

Üretimi gerçekleşen iplik çeşitleri satışa çıkar. Diva markasına ait Alize serisi ipler birbirinden farklı renklerde üretilmektedir. Renk çeşitlerine göre fiyat tayini gerçekleşir. İpliklerin üretim aşamalarına göre fiyat belirlemesi yapmak mümkündür. Mikrofiber akrilik yapıya sahip olan örgü iplerinin fiyat aralıkları buna uygun olarak belirlenmektedir. Alize serisindeki ürünler de çeşitli fiyatlara sahip olur. Dönemler arasındaki geçişlere bağlı olarak fiyatlarda değişiklikler oluşabilir. Stokların yenilenmesi ve yeni modelde ürünlerin getirilmesiyle değişken fiyatlarla karşılaşmanız mümkündür. Örgü ipiyle uygulama yapabilmeniz için şişlere ihtiyacınız vardır. Hobipop’ta ihtiyacınıza yönelik olan örgü şişleri, kumaş, süsleme, hobi malzemeleri gibi birçok ürünü bulabilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.