x
Sıralama seçin

4 mm Tek Burgu Tarama Makrome İp Çeşitleri

Makrome tarama ipi, hobi amaçlı yapacağınız süsleme ya da aksesuar çalışmalarında kullanılan bir üründür. Kalınlığı 3.5-4 cm arasında değişen ürünlerin yumuşak bir yapısı olduğundan bahsedilebilir. Yumuşak dokulu bu iplerle çok özel tasarımlar yapabilir ve istediğiniz şekli kolayca verebilirsiniz. Çok sayıda ipin birleştirilmesiyle elde edilen ürünlerde renk seçeneği de oldukça fazladır. İstediğiniz rengi tercih ederek kendinize özgü tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

4 Mm Makrome İpi Fiyatları

Makrome ipi fiyatlarındaki cazip fırsatlardan yararlanarak çok sayıda ürün satın alabilirsiniz. Farklı tasarımlarınız için çok sayıda rengi bir arada satın almak, yeni bir modele başlayacağınızda ihtiyaç duyduğunuz malzemelerin elinizin altında olmasını sağlar. Siz de bu avantajı kullanarak çok sayıda yeni tasarıma hayat verebilirsiniz. Hemen hoşunuza giden ürünlerin siparişini vererek iplerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Makrome Tarama İp Nedir?

4 mm makrome tarama ipi, hobi amaçlı olarak sıklıkla tercih edilir. Çok sayıda ipin bir araya gelmesiyle kalınlaştırılan ipler kullanım amacına uygun olarak oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu sayede ipi kullanarak yaptığınız tasarımların da haliyle dayanıklılığı artar.

Makrome Tarama İp Özellikleri

Taranabilir makrome ipi, katlara ayrılarak kullanılabilir. Bu özelliği sayesinde yaprak çalışmalara da uygundur. %100 pamuk yapıda olması yumuşak bir dokuya sahip olmasını sağlar. Bu sayede ipi kullanarak bebekler ve çocuklar için de aksesuarlar üretmek mümkündür. Her ip çilesi 250 gram ağırlığındadır. Satın alma onayı vermeden önce modele göre ne kadar ip gideceğini hesap etmeniz gerekir. Ardından kaç adet ip satın almanız gerektiğine karar verebilirsiniz.

4 Mm Makrome İpi İle Neler Yapılır?

4 mm makrome ip ile yapabilecekleriniz oldukça fazladır. Dilerseniz özgün tasarımları hayata geçirebilir ya da hazır şablonları kullanarak daha kolay şekilde tasarımınızı tamamlayabilirsiniz. Pano, mandala, anahtarlık, çanta, küpe, düş kapanı, ayna ve daha nice tasarımı kaliteli ipleri kullanarak elde edebilirsiniz. Bu tasarımları yapmak için gerekli olan makrome halkası, anahtarlık kancası, kasnak gibi ürünleri de Hobipop’ta bulabilirsiniz.

4 Mm Makrome İpi İle Nasıl Kullanılmalıdır?

Makrome ipinin kullanımı sırasında bazı detaylara dikkat etmekte fayda vardır. Özellikle yıkama talimatları, tasarımlarınızın uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Maksimum yıkama sıcaklığını 30⁰C olarak ayarlayarak yıpranmaları engelleyebilirsiniz. İplerde herhangi bir renk solması meydana gelmez. Aynı zamanda yıpranma, tüylenme gibi sorunlar da yaşamazsınız.

4 Mm Makrome İp Renkleri Nelerdir?

Makrome ip renkleri arasından tasarımlarınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Size sunulan renkler arasında pembe, gri, mavi, sarı ve kahverengi gibi alternatifler vardır. Canlı yapıda olan renkler, her zaman en güzel görüntüyü yansıtmanızı sağlar. Evinizin duvarlarını rengârenk tasarımlarla süsleyebilirsiniz. Koltuk takımlarınız ve halılarınız renkli bir yapıya sahipse tasarımlarınızı daha sade renklerden tercih edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.