x
Sıralama seçin

Amigurumi Kiti Çeşitleri

Günümüzün en trend el işlerinden biri olan amigurumi, özellikle hobi severler ve örgü yapmayı sevenler tarafından çok fazla tercih ediliyor. Çeşitli örgü oyuncaklar yapma imkanı sunan bir örgü sanatı olan Amigurumi, çeşitli malzemeler ile rahatlıkla tasarlanabiliyor. Amigurumi kiti seçenekleri içinde en popüler olan seçimler amigurumi bebek kitleri ve amigurumi oyuncak kiti seçenekleridir. El işi ile uğraşmayı seven ve bu hobisinden bir de gelir elde etmeyi amaçlayan kişiler özellikle amigurumi bebekler yapıp, kendi sosyal medya hesaplarında satışa çıkarabiliyor. Amigurami yapım kitleri ile siz de dilediğiniz figürleri tasarlayabilirsiniz. Hobipop amigurumi kategorisi içinden kendinize en uygun ürünlere hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Amiguruminin Özelliği Nedir?

Japon dilinde “oyuncak yapma sanatı” olarakadlandırılan Amigurumi. “örülmüş” ve “doldurulmuş oyuncak” anlamına gelir. Amigurumi, kelimesi tam olarak kendi içinde amacını ifade eder. Amigurumi başlangıç seti örgü oyuncak yapımı birçok kişi tarafından büyük ilgi görüyor. Amigurumi, yapmanın özel bir tekniği vardır. Amigurumiye özel malzemeler sayesinde çeşitli tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Amigurumi hobi kiti belli başlı teknikler ile eşsiz tasarımlar ortaya çıkarır. Figürlerin içleri tığ ile örme ve sık iğne tekniği ile doldurulur. Bir bebek ya da bir hayvan olarak ortaya çıkan tasarımlar çocukların çok fazla ilgisini çeker. Amigurumi kiti ile yapılan bebek ve oyuncaklar, peluş oyuncaklara göre çok daha sert yapıda tasarlanır. Amigurumi çalışmalarında çeşitli renklere sahip bu çalışmaya özgü ipler kullanılır. Amugurumi kiti fiyat seçenekleri ise özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir.

Amigurumi Kiti Nelerden Oluşur?

Amgurumi çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgisini çeken birçok tasarımdan oluşur. Dilediğiniz tasarımı yapmak için sevdiğiniz renkleri seçmeniz ve bir Amgurumi kitine sahip olmanız yeterlidir. Her birini özenle tasarlayacağınız çalışmaları dilerseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Amgurumi yapmayı gözünüzde hiç büyütmeyin. Ne kadar amatör olursanız olun amigurumi başlangıç kiti ile çeşitli ürünler tasarlayabilirsiniz. Hobipop üzerinden hızlı bir şekilde satın alabileceğiniz ipler dışında farklı malzemelere de ihtiyaç duyulabilirsiniz. Amigurumi örgü kiti malzemeleri sayesinde dilediğiniz tasarımları yapabilirsiniz.

  • İnce uçlu tığları Amgurumi yapabilmeniz için mutlaka sahip olmanız gereken malzemelerden biridir.
  • Amigurumi ipleri içinden tarzınıza en uygun olanları seçebilirsiniz.
  • İlmekleri işaretlemek için aparatınızın olması işinizi kolaylaştırır.
  • Yaptığınız figürleri daha zengin hale getirmek için düğme ve boncuk gibi çeşitli ek malzemelere ihtiyaç duyabilirsiniz.
  • Elyaf ise oyuncağın içini doldurmak için mutlaka gereklidir.

Amigurumi yapmak için ihtiyacınız olacak malzemeler oldukça kısıtlıdır. Malzeme seçiminizi yaparken yapacağınız figürü tasarlamanız yeterlidir. Amigurumi çalışmalarında kullanacağınız ipin tüylenmeme özelliğine sahip olması çok önemlidir. Aksi takdirde oyuncağınız hızlıca tüylenir ve uzun yıllar kullanamazsınız. Uzun yıllar kullanım elde etmek için ipinizin kalitesine ve özelliklerine dikkat etmenizde fayda var. 

Amigurumi Malzemelerinde Tek Adres Hobipop

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen örgü işlerinden amiguruminin malzemelerine Hobipop ile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Amigurumi malzemelerinden satın almak için Hobipop kategorilerini inceleyebilir ve beklentinize uygun ürünleri hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Amigurumi ile ilgili her çeşit el işi ve örgü malzemesini bulunabileceğiniz Hobipop, size hobi dünyasında bambaşka bir kapı aralıyor. Malzemeleri tek tek satın alabileceğiniz gibi setler halinde de satın alabilirsiniz. Amigurumi yapım kiti satın almak için, diğer tüm hobi malzemeleri, punch malzemeleri, ve kumaş çeşitleri için zaman kaybetmeden Hobipop’u ziyaret edin.

Amigurumide henüz amatörseniz amigurumi başlangıç kiti ile hızlıca öğrenebilirsiniz. Hobipop üzerinden başlangıç kitini online olarak sipariş verebilir, bu malzemeler ile keyifli bir hobi edinebilirsiniz. Hobipop’tan en iyi fiyat avantajları ile en kaliteli ürünlere sahip olabilir, sevimli oyuncaklar tasarlayabilirsiniz. Online alışveriş imkanı ile sahip olabileceğiniz birçok hobi ürününü ve amigurumi malzemelerini güvenli alışveriş imkanı ile zaman kaybetmeden satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.