x
Sıralama seçin

Etamin Kitleri Çeşitleri

El emeği göz nuru tasarımlar ortaya çıkarmak ve ev tekstil ürünlerinizi zevkinize göre şekillendirmek isterseniz etamin kitlerini kullanabilirsiniz. Bu kitler farklı malzemelerden meydana gelir. Malzemeler arasında etamin yapabilmeniz için gerekli her şey vardır. Setlerin içerisinde yer alan malzemeler kullanım alanına göre değişiklik gösterir. Havlu, seccade, pano ya da işleyeceğiniz her ne ise tüm malzemeleri aynı setin içerisinde bulabilirsiniz. Evlerde görsel bir şıklık oluşturmak için en çok tercih edilen ürünlerin başında etamin tablo kiti gelir. Bu kitler ile doğa manzaralarını, çeşitli resimleri kaliteli kumaş üzerine işleyebilirsiniz. Seccade kiti de size sunulan diğer bir üründür. Namazlarınızı temiz ve özel olarak tasarlanmış bir alanda kılmak için böyle bir set tercih edebilirsiniz. Çok sayıda model arasından kendi zevkinize ve nakış bilginize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Etamin Kiti Setinde Hangi Parçalar Bulunur?

Etamin kiti içerisinde; iğne, iplik, şablon, kumaş gibi farklı parçalar yer alır. Bu parçalar hem yeni başlayanlar için hem de uzun süredir bu hobi ile uğraşanlar için kolaylık sağlar. Parçada tasarımı kolay bir şekilde kumaşa aktarabilmeniz için hazır şablonlar da yer alır. Uygun renklerde ve dayanıklı yapıda olan ipler ile modeli kolayca elde edebilirsiniz. Hobipop size çok sayıda model alternatifi sunarak istediğiniz renklerde bir tasarım elde etmenizi sağlar. Dilerseniz kullanım alanına uygun renklerde olan kanaviçe pano kiti çeşitlerini seçerek uyumlu bir görüntü elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kendi zevkinize uygun renkler ve tasarımlar da kullanabilirsiniz. Kanaviçe havlu kiti özellikle çeyiz hazırlığında olan genç kızlar ve çocuklarının çeyizini yapan anneler için uygundur. Rengârenk havlular evlerin banyolarını süsleyerek son derece şık bir duruş sergiler. Her kitte tasarımın elde edilmesi için ihtiyaç duyulan parçalar yer alır.

Hangi Etamin Kitini Seçmeliyim?

Yeni başlayanlar için kanaviçe kiti özellikle bir hobi edinmek ve boş zamanlarını değerlendirmek isteyenler için uygundur. Bir şeyler üretmek ve bir eser ortaya koymak size son derece iyi gelir. Kitin içerisinde işlemeleri nasıl yapacağınıza dair bilgilendirici kitapçık da yer alır. Bu sayede adım adım etamin işlemeyi kolayca öğrenebilirsiniz. Kendi kullanımınız için bir ürün satın alabileceğiniz gibi hobi arayışında olan yakınlarınıza hediye olarak da bu seti tercih edebilirsiniz. Kanaviçe seccade, havlu gibi kitlerle eşsiz tasarımlar hazırladıktan sonra da sevdiklerinize hediye etme şansınız vardır. Böylece el emeğiniz göz nurunuz olan ürünler, sevdikleriniz tarafından hoş bir anı olarak saklanabilir.

Etamin Kiti İle Neler Hazırlanabilir?

Kanaviçe havlu gibi ürünler en temel ev tekstil ürünlerinde sizin dokunuşunuzun olmasını sağlar. Etamin nakışı konusunda ustalaştıysanız ve büyük çalışmalar yapabilecek durumdaysanız nevresim takımı, pike, masa örtüsü gibi ürünler tasarlamanızın önünde hiçbir engel yoktur. Bu sayede evinizde kullandığınız tekstil ürünlerini kendiniz üreterek maddi anlamda da tasarruf sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda görsel anlamda yaşam

alanlarınızda istediğiniz gibi şıklık sağlayabilirsiniz. Etamin yapısı gereği tasarım konusunda geniş bir özgürlük sunar. Bardak altı, elbiseye ek parça gibi farklı kullanım alanları da olan ürün ile hayal gücünüzün sınırlarını koruyabilirsiniz.

Etamin Kiti İle Üretilen Tasarımlar Nasıl Yıkanır?

Etamin kiti ile elde ettiğiniz tasarımları çamaşır makinesi yerine elde yıkamanız tavsiye edilir. Aynı zamanda yıkama sırasında kimyasal olmayan deterjanları tercih etmeniz daha faydalı olur. Yıkama işleminden sonra sıkma sırasında kumaşa hassas davranmalı ve sert hareketlerden kaçınmalısınız. Ütüleme için çok yüksek olmayan sıcaklıklar tercih edilmelidir. Bu detaylara dikkat ettiğiniz takdirde uzun yıllar tasarımlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Etamin Kiti Fiyatları Ne Kadardır?

Evinizi güzelleştirecek tekstil ürünleri tasarlamak için üretilen etamin kitleri uygun fiyatlarla satışa sunulur. Bu sayede farklı modelleri aynı anda satın alarak farklı tasarımları hayata geçirebilirsiniz. Kaliteli ipler, dayanıklı iğneler ve üstün yapıdaki kumaşlar ile işlemelerinizi yapmak çok daha kolay hale gelir. Hobipop size etamin kitinin yanı sıra punch kitleri, amigurumi kitleri gibi ürünleri de sunar. Dilerseniz makrome kitleri ve örgü kitleri de tercih edebilirsiniz. Hobi anlamında aradığınız tüm malzemeler, kitler, boncuklar Hobipop’ta yer alır. Güvenli ödeme seçeneklerinden yararlanarak hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.