x
Sıralama seçin

Keçe Malzemeleri

Keçe, son yıllarda tekstil sektöründe ve hobi amaçlı yapılan üretimlerde sıklıkla kullanılan bir üründür. Keçe ile birbirinden renkli tasarımlar yapmak ve bunları farklı alanlarda kullanmak mümkündür. Kapı süsleri, panolar, şapkalar, kıyafetler, çerçeveler ve daha nice eser; keçenin kesilmesi ve farklı parçalarla birleştirilerek dikilmesi sonucunda elde edilir. Keçe malzemeleri olarak pek çok üründen bahsedilebilir.


Bu ürünlerin kaliteli bir yapıya sahip olması, ortaya çıkardığınız eserin görselliğini koruması bakımından önemlidir. Keçe yapımı malzemeleri kaliteli olmadığı takdirde renklerde solma, kumaşta yırtılma ya da farklı problemler meydana gelebilir. Hobipop’tan satın aldığınız ürünlerde ise bu tarz problemler ortaya çıkmaz.

Keçe İle Neler Yapılabilir?

Keçe sadece hobi malzemeleri olmayıp farklı sektörlerde yardımcı malzeme olarak da kullanılır. Evinizde bir şeyler üreterek gelir elde etmek istiyor ve el işi çalışmalarına ilgi duyuyorsanız, siz de çeşitli keçe hobi malzemelerinden satın alarak yeni bir uğraş edinebilirsiniz. Böylece hem vaktinizi dolu dolu geçirme fırsatınız olur hem de bir şeyler üretmenin hazzını yaşayabilirsiniz.

Yün Keçe

Yün keçe malzemeleri, ekstra herhangi bir ürün kullanılmadan tamamen koyunyünü kullanılarak üretilir. Islak keçe ve iğneleme yöntemiyle gerçekleştirilen çalışmalarda bu ürünü kullanabilirsiniz. 35 gram ağırlığında olan bu ürünler ile muhteşem tasarımlar elde edebilirsiniz. Yün keçeden bebek yapımı malzemelerini tedarik ederek çocuğunuz için sevimli oyuncaklar tasarlayabilirsiniz. Tasarladığınız oyuncakları dilerseniz gelir elde etmek için de kullanabilirsiniz.

Keçe Kumaşı

Keçe kumaşı tasarımların tamamlayıcısı olarak kullanılır. Keçeden ürettiğiniz çantanın tabanında daha düzgün bir görüntü elde etmek için bu kumaştan yararlanabilirsiniz. 2 mm kalınlığında ve ince bir yapıda olan kumaşlarda farklı boyut seçenekleri vardır. Aynı zamanda üç farklı renk seçeneği olması da istediğiniz tasarımı elde etmeniz için kolaylık sağlar.

Keçe Yardımcıları

Keçe iğneleme malzemeleri kumaşların birleştirilmesi için kullanılır. Tekli, üçlü, yedili gibi farklı adet seçeneklerinin olduğu keçe yardımcıları farklı tasarımlarınıza uygun ürünleri aynı anda satın alabilirsiniz. Tüm iğneler, kolay bir şekilde kavranabilir ve modelinizi rahat bir şekilde çıkarmanıza yardımcı olur. Yün keçenin şekillendirilmesi aşamasında kullanılan iğne altlığı da satın alabileceğiniz ürünlerden biridir.


Keçe bebek malzemeleri arasında ihtiyaç duyacağınız yardımcı aparatlardan biri keçe topu yapma aletidir. Bu ürünü kullandığınız takdirde top yapımı için çok fazla vakit harcamanıza gerek kalmaz. Yün keçe iğneleme malzemeleri ile her an istediğiniz çalışmayı yapmak için yedek ürünleri de her zaman yanınızda bulundurmalısınız. Bunun için yedek keçe iğnesi setini tercih edebilirsiniz.

Keçe Şallar

Kendi tasarımlarınızı üretmeniz için gereken keçe sanatı malzemelerinin yanı sıra hazır tasarımları da Hobipop’ta bulabilirsiniz. Birbirinden şık keçe şallar, ipek ve yünün mükemmel birleşimi ile ortaya çıkar. Boyu 170 cm, eni 27 cm olan şalları sevdiklerinize hediye olarak sunabilirsiniz.

Keçe Malzemeleri Fiyatları

Bir hobinin sürdürülebilirliğini belirleyen önemli detaylardan biri kullanılan ürünlerin fiyatlarıdır. Hobipop, size keçe malzemeleri ve keçe iğnesi fiyatları noktasında en uygun seçenekleri sunar. Bu uygun seçeneklerden yararlanarak tek seferde ihtiyacınız olan tüm keçe ürünlerini satın alabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünlerin her an elinizin altında olması sayesinde yeni bir çalışmaya başlamak için beklemenize ve vakit kaybetmenize gerek kalmaz.


İğneniz kırıldığında ya da ipiniz bittiğinde kullanabilmek için sık kullandığınız ürünlerin yedeğini de tedarik edebilirsiniz. Avantajlı online alışverişin adresi Hobipop ile en özel tasarımlarınızı kolayca ortaya çıkarabilir ve tasarımlarınızı satışa sunarak gelir elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.