x
Sıralama seçin

Örgü Kitleri Çeşitleri 

Hobi olarak pek çok kişinin zevkle tercih ettiği örgü işi, hayatımızda kullandığımız pek çok ürün üzerinde kullanılmakta olan bir iştir. Örgüler, farklı iplerle farklı mevsimler için tasarlanan kazaklar, etekler, bluzlar, saç ve takı aksesuarları, çantalar gibi pek çok giyim ve aksesuar alanında tercih edilmektedir. Özellikle örgü çanta tasarımları, hem yapım hem de kullanım açısından en çok tercih edilen tasarımlardandır. Örgü işi ile yapılan tasarımlar, belirli malzemelerin temini ile yapılmaktadır. Örgü tığları, şişler, örgü ipleri gibi yapılacak aksesuar ya da kıyafet için gerekli tamamlayıcılar, bir araya getirilir ve örgü tasarımı için kullanılır.

Özellikle hobi olarak pek çok tasarım yapılmaktadır. Bunların başında ise günlük hayatın vazgeçilmezi çantalar gelmektedir. Bu bağlamda, çanta için gerekli kulp, örgü için ipler gibi gerekli malzemeler temin edilmelidir. Hobi olarak çanta tasarımı yapanlar için ise malzeme temini için en doğru isim Hobipop olacaktır. Hobi dünyasının en çok tercih edilen ismi Hobipop,  örgü çanta kitleri ile çanta tasarımlarınız için kaliteyi ve zevkli seçenekleri sizlere sunmaktadır.

Örgü Çanta Kiti Nedir?

Örgü çanta kiti, diğer ifadeyle örgü çanta setidir. Özellikle örgü ve hobi işine yeni başlayanların tercih ettiği, örme işlemi için gerekli tüm örgü malzemelerini içeren sete, çanta için gerekli örgü kiti denilmektedir. Örgü kiti, diğer ifadeyle örgü seti, örgü tasarımınız için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri içermektedir. Bu sebeple, çanta örme malzemeleri alırken her bir malzemeyi ayrı almak yerine örgü çanta kitleri tercih etmek, doğru bir tercih olacaktır. Çanta örmek için malzemeler içeren bu örgü kitlerini, temin edebileceğiniz en doğru adres Hobipop’tur. Hobipop İçeriği ile hobi severlerin zevkine ve tercihlerine yönelik malzemeleri, tek bir paket ile sizlere sunmaktadır.

Kimler Örgü Çanta Kiti Tercih Etmeli?

Hobi olarak örgü işi ile ilgilenen pek çok kişi, kimi zaman malzemelerini ayrı ayrı temin ederken kimi zaman set halinde temin etmeyi tercih etmektedir. Örgü için tüm malzemelerin içinde olduğu örgü setlerini ise genellikle, henüz örgüye başlayanlar tercih etmektedir. Ayrıca malzeme pratikliği ve temini açısından, çanta örme işini uzun süredir yapanların da tercihi bu kitlerdir.

Kıyafet, aksesuar ya da çanta… Kısacası örmek istediğiniz şey ne olursa olsun, örgü kitleri bu konuda size büyük destek sağlayacaktır. Örgü çanta kitleri, çanta örmek için gerekli olan tüm malzemeleri sizlere sunmaktadır. Hobipop, örgü çanta malzemeleri içeren örgü çanta kitleri ile hem örgü severlerin hem de hobi olarak örgü ile henüz tanışanların en çok tercih ettiği adres olarak sizlere yardımcı olacaktır.

Örgü Çanta Kitleri İçerisinde Neler Bulunur?

Çanta tasarımı yapanların ya da örgü işine henüz başlayanların tercihi olan örgü çanta kitleri, içerisinde örme için gerekli olan ip çeşitlerini ve tasarım için gerekli olan malzemeleri içermektedir. Örneğin, Hobipop’un kahverengi çanta saplı, örgü çanta yapım kiti içerisinde; 100 gram olarak sarılmış 8 adet ip yumağı, bir çift çanta sapı ve 7 farklı ip rengi bulunmaktadır. Bu kit içerisinde birleştirme yapmak için 2 adet yumak aynı renk tercih edilmiştir.  Bu ipler içinse tığ kalınlığı 3,5 mm ya da 4 mm olarak tavsiye edilmektedir. Hobipop’ta yer alan çanta örgü kitleri içerisinde içerik olarak aynı malzemeler yer almaktadır. Ancak içinde yer alan ip yumakları ve çanta kulpları, renk olarak çeşitlilik göstermektedir.

Siz de çanta örme hobinizi, daha keyifli hale getirmek istiyorsanız, ya da çanta örmek için gereken malzemeleri birbiryile3 uyumlu renkler ile temin etmekte zorlanıyorsanız, Hobipop’un örgü çanta kitleri bu konuda size yardımcı olacaktır. Siz de, keyifli örmeler, zevkli tasarımlar için Hobipop’un, örgü kiti koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.