x
Sıralama seçin

Dikiş İpleri Çeşitleri

Dikiş ipi hem hobi amaçlı çalışmalarda hem de günlük olarak sıklıkla kullanılır. Sökülen kıyafetlerinizi dikmek ya da kopan düğmenizi tekrar takmak için giysilerinizle uyumlu renklerde olan ipler tercih etmeniz gerekir. Aynı zamanda bu iplerin sağlamlığı da önemli bir detaydır. Her zaman sağlam ve kaliteli yapıda olan ipleri tercih ederek daha uzun süreli bir kullanım şansı elde edebilirsiniz.

Dikiş ipliği nakış çalışmalarında da kullanılır. Nakış yaparken kopmayan ve istediğiniz şekli tam olarak yansıtan ipler sayesinde en göz alıcı tasarımları ortaya çıkarma şansınız vardır. Overlok ipi gibi farklı ihtiyaçlara çözüm üreten ürün seçenekleri de vardır. Bu sayede herhangi bir noktasından sökülen kıyafetler için hemen overlok yapabilirsiniz. Farklı renklerde ve kalınlıklarda birçok ip arasından istediklerinizi seçebilirsiniz. Dilerseniz set halinde satılan dikiş makinesi ipi de alabilirsiniz.

Dikiş Makinesi İpi Markaları

Dikiş ipliği çeşitleri arasında farklı markalara özel seçenekler de vardır. Hobipop sizi her zaman en kaliteli markalarla buluşturur. Bu sayede kopma, kırılma ya da makineye takılma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Kaliteli markalara ait ürünler arasında krem, gri, mavi, kırmızı gibi renk seçenekleri vardır. Aynı zamanda şeffaf ve parlak renkler ile her zaman göz alıcı bir model ortaya çıkarılabilir.

Drima dikiş ipliği en çok tercih edilen markalardan biridir. Markanın ipleri 100 metre uzunluğundadır. Bu sayede size uzun süre yeter. Markanın farklı renk seçenekleri de olduğu için rahatlıkla hobi amaçlı çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tüm ipleri ister elde ister makinede kullanabilirsiniz.

Dikiş İpliği Çeşitleri

Siyah dikiş ipi ve diğer renk seçeneklerinin yanı sıra ipler, özellikleri yönüyle de birbirinden ayrılır. Hayalet ip adı verilen ve görünmeyen, belli olmaması gereken dikişlerde kullanılan modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra boncuk işleme çalışmalarında kullanabileceğiniz birbirinden farklı modeller de vardır. Boncuk işlemeli modeller sayesinde kıyafetlerin üzerine farklı tasarımlar yapabilir ve oldukça farklı şekiller ortaya çıkarabilirsiniz.

Hobipop’ta kuaförlerin kaş alma gibi işlemlerde kullanabileceği kuaför ipleri de vardır. Bu ipler sayesinde kuaför işlemleri kolaylıkla halledilebilir. İplerin yanı sıra lastikler, biyeler, düğmeler ve etiketler için de Hobipop’u tercih edebilirsiniz. İğneler, makas ve kesiciler de bu süreçte kullanabileceğiniz malzemeler arasındadır.

Dikiş İpliği Fiyatları ve Çeşitleri

Dikiş ipliği fiyatlarında en uygun seçenekler size Hobipop tarafından sunulur. Drima dikiş ipliği fiyatları ve diğer markalarda sunulan uygun seçenekler sayesinde istediğiniz ürünleri bir arada satın alma fırsatına erişirsiniz. Overlok ipleri de fiyat yönüyle oldukça avantajlıdır. Uygun fiyatlı ürünlerin bir diğer avantajı da son derece kaliteli olmasıdır. Renkleri solmayan ve dayanıklı olan ipler sayesinde hem makinede hem de elde en güzel işlemeleri yapabilirsiniz. Siz de hemen hangi modelleri satın alacağınıza karar vererek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.