x
Sıralama seçin

Boncuk Çeşitleri

Hobi amaçlı yapılan çalışmalarda süsleme malzemesi olarak sıklıkla boncuklar kullanılır. Ahşap, cam, seramik gibi farklı malzemelerden üretilen boncuklar, kullanıldıkları alanlara renk katar. Farklı modellerde olan boncuklardan satın alarak takı, toka, aksesuar tasarlayabilirsiniz. Hobipop’ta satışa sunulan boncukların sağlam ve kaliteli yapısı sayesinde tasarladığınız ürünleri uzun yıllar problemsiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Boncuk yüzeyine kullandığınız iğneleri temas ettirmemeniz, çizilmelerin önlenmesi bakımından önemlidir. Aynı zamanda darbeye yol açacak durumlardan boncuklarınızı koruyarak da kırılmalarını engelleyebilirsiniz.

Ahşap Boncuklar

Ahşap boncuklar, ahşap malzeme kullanılarak üretilir. Bu ürünlerin açık ve koyu renk seçenekleri olduğu gibi kare ya da yuvarlak gibi farklı formları da vardır. Ebatları ise 9 ile 16 mm arasında değişiklik gösterir. Bazı modellerin üzerinde harfler yer alır. Harf şeklinde olan boncukları hem tek tek hem de paket halinde satın alma şansınız vardır. Yuvarlak olan ürünleri supla, emzik zinciri, makrome ve çanta yapımı için kullanabilirsiniz.

Fimo Boncuklar

Fimo boncukları kullanarak rengârenk takılar tasarlamanız mümkündür. Bu ürünlerin kalınlığı 6 mm’dir. Boncuklar bir dizi oluşturacak şekilde birleştirildiğinde ise yaklaşık 40 cm’lik bir genişlik elde edilir. Pudra, pembe, mavi, sarı gibi birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Çiçekli, harfli ve farklı biçimlerde tasarlanmış fimo boncuklar arasında çocuklara hitap eden birçok model de vardır.

Nazar Boncuk ve Cam

Nazar boncuğu, insanları kötü bakışlardan koruduğu yönündeki yaygın inanış nedeniyle takılarda ve diğer aksesuarlarda sıklıkla kullanılır. Yuvarlak, kare ve yassı olacak şekilde tasarlanan nazar boncukları, ebat olarak da birbirinden farklıdır. Aynı zamanda çok sayıda renk seçeneği de vardır. Kullanacağınız yere göre uygun şekilde renk ve ebat seçimi yapabilirsiniz. Tüm nazar boncukları camın eritilmesi tekniği ile elde üretilmektedir.

Boncuk Fiyatları

Hobipop, hobi çalışmalarının vazgeçilmezi olan boncuklarda en uygun fiyat seçeneklerini sunar. Bu boncuklardan istediğiniz sayıda satın alma şansınız vardır. Modeliniz için gereken boncuk sayısından birkaç adet fazla sipariş vermeniz daha sağlıklı olur. Böylece boncukların kaybolması durumunda oluşacak eksikliği hemen telafi edebilirsiniz. Hemen beğendiğiniz modelleri sepetinize ekleyin ve siparişinizi verin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.