x
Sıralama seçin

Alize Lana Gold Çeşitleri

Lanagold Classic, el örgü ipleri arasında tercih edebileceğiniz en kaliteli ürünlerden biridir. Bu ipleri satın alarak farklı hobi çalışmaları için kullanabilirsiniz. Ailenize kışlık kıyafetler örmek ya da dekoratif amaçlı ürünler tasarlamak için Alize Lanagold tercih edebilirsiniz. Kış aylarında soğuktan korunmak için sizi sıcacık tutacak şallar ve battaniyeler örebilirsiniz. İpin yapısı her ne kadar ince olsa da sıcak tutma kapasitesi oldukça yüksektir.

İpin yapısında %49 yün bulunur. Geri kalan kısımlar ise akriliktir. 100 gram ağırlığında olan çileler, 240 metre uzunluğa sahiptir. Klasik türde olan ipliklerin kullanım alanını kendiniz belirleyebilirsiniz. 4-6 numara şişler kullanarak örgünüzü kolaylıkla yapabilirsiniz. İpi kullanarak ördüğünüz ürünleri, elde yıkamanız çekme ya da yıpranma olmaması açısından önemlidir.

Alize Lanagold Renkleri

Alize Lanagold renkleri oldukça fazladır. Bu çok renkli alternatifler arasından kullanım alanına uygun bir model tercih edebilirsiniz. Koyu tonlardan açık tonlara kadar çok sayıda alternatif bulabilirsiniz. Mavi, bej, siyah, krem, hardal gibi alternatifler, çok renkli çalışmalar yapmanızı kolaylaştırır. Farklı renkleri kullanarak çiçek gibi farklı motifler çıkarabilirsiniz. Alize Lanagold’un renkli dünyası, yeni örgü yapmaya başlayanlar için en uygun seçenektir. İlk defa örgü yapmaya başlayanlar, kaliteli ipler sayesinde kısa sürede profesyonel hale gelir. Diğer örgü ipleri, nakışlık kumaş, tel kırma tülü gibi ürünler hobipop.com sayesinde ulaşılabilir oluyor.

Alize Lanagold İle Hangi Çalışmalar Yapılabilir?

İstediğiniz ipleri satın alarak çeşitli örgüler ortaya çıkarabilirsiniz. Kış için hırkalar, kazaklar, şallar örebilirsiniz. Geniş renk alternatifleri sayesinde kadın, erkek ya da çocuk modelleri tasarlayabilirsiniz. Çocuklarınızı soğuktan koruyacak süveterler de her zaman sıcak kalmak için iyi bir alternatiftir.

Battaniye örmek de yapabilecekleriniz arasındadır. Farklı renklerden oluşan battaniyeler, dekorasyonunuza ayrı bir hava katar. Bunun yanı sıra koltuk örtüleri ya da bebek örtüleri de Alize’nin rengârenk ürünleri kullanılarak tasarlanabilir.

Kendi kıyafetini kendi tasarlamak isteyenler ve kıyafet örüp satanlar, bu kaliteli ürünümüzü tercih edebilir. Böylece modern tasarımlı kıyafetleri satarak gelir elde edebilirsiniz. Ördüğünüz ürünlerde renk seçimini modaya göre yapabilirsiniz.

Moda renklerin koleksiyonda yer alması sayesinde en göz alıcı örgüleri ortaya çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda siyah, beyaz gibi klasik renkleri de örgülerinizde kullanabilirsiniz. Herkes tarafından beğenilecek modeller tasarlamak için siz de Alize Lanagold’u seçmelisiniz.

Alize Lanagold Özellikleri Nelerdir?

Alize Lanagold tercih edebileceğiniz en kaliteli ip modellerinden biridir. Yumakların renklerinde solma gibi sorunlar ortaya çıkmaz. Aynı zamanda çekme problemi olmadan da ördüğünüz ürünleri kullanabilirsiniz. Kaliteli yapıda olan iplerin sağlamlığı da oldukça fazladır. İplerde kopma sorunu ortaya çıkmaz.

Alize Lanagold Fiyatları

Alize Lanagold fiyatları yönüyle de avantajlıdır. Farklı renkleri bir arada satın alarak rengârenk modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Uygun fiyatlı yumaklardan çıkarmak istediğiniz modele uygun sayıda satın alma şansınız vardır. Böylece modeliniz yarıda kalmaz ve çalışmaya aralıksız devam edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.