x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Resimler
 • KANAVİÇE DERGİSİ SAYI 56
   
  Çiçek desenlerinden hoşlananlar için dört farklı çiçek serisinden oluşan, kolay ve hızlı işleyebileceğiniz bu modellerle evinizi çiçek bahçesine dönüştürebilirsiniz. Ayrıca kolaylığı nedeniyle güzel bir hediye fikri de olabilir.

  Geçen sayımızda olduğu gibi yine bu sayımızda da ünlü ressamların eserlerini kanaviçe olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sayımızda Claude Monet’in meşhur eserlerinden “Gelincikler” adlı tablosunu sizlere sunuyoruz. Bittikten sonra yağlı boya orijinali gibi hoş bir görünüm elde edeceğinize şüphe yok.


  Bebek odaları için sevimli figürlerden oluşan bir yatak koruması deseni ile bebeğinizin odasına farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ayrıca yine sevimli hayvan figürlerini işleyerek kullanışlı mama önlüklerine dönüştürebilirsiniz.


  Bu sayımızda tek bir modeli, iki farklı renk serisi ile işleyerek renklerin modelleri nasıl değiştirdiğini gösteren bir model sunuyoruz sizlere. Kalp desenli bu ev modelini birden fazla renk ve sayıda işleyeceğinize eminiz.

  Pastel tonlarda çiçeklerden oluşan hoş bir çiçek çelengi tablosu, tam da yeni evlilere verilecek değerli bir pano. İçerisine isim yazmadan da kullanabilirsiniz.


  Ayrıca kolay ve hızlı işlenen modeller arayanlar için çocuk figürlerinden oluşan kalemlik ve kalem kutusu modellerimiz dergide sizi bekleyen modeller arasında.

   

  EBAT 21,5 x 29,7 cm

  SAYFA SAYISI 84 Sayfa

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.