x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Resimler
 • KANAVİÇE DERGİSİ SAYI 55

  Ev dekorasyonu veya çeyizler için hazırlanabilecek, kolay ve hızlı işlenebilir dikdörtgen sehpa örtülerini çok seveceksiniz. Dilerseniz tepsi örtüsü veya yastık olarak da bu modelleri değerlendirebilirsiniz. 

  Çiçekli balonlar olarak tasarlanmış üç dekoratif kasnaklı pano, çocuk odaları için pandalı pano, tükenen sayılarımızda yer alan ve sizlerden gelen talep neticesinde tekrar yayınladığımız akvaryum panosu da sizleri bekleyen diğer projeler arasında. 

  Hat severlerin merakla beklediği yeni hat modelini sizlere sunuyoruz. Daha önce yayınlamış olduğumuz hat yazılarından farklı olarak hem hat yazısı, hem de çıtır çiçekli bordür deseni bulunan ve üzerinde Allahu Ekber yazan bu pano, hat severler için farklı bir çalışma olacak. 

  Kır çiçekleri desenli havlu modeli, hem kolay işlenebilir hem de az renk geçişleri ile modern bir görünüme sahip. Hem çeyizler için hem de hediyelik olarak hızlı ve çok sayıda işleyebilirsiniz. 


  Büyük masalar için tasarlanmış güller ve bordürlerle bezeli şık bir masa örtüsü modelimiz bu sayıda sizleri bekliyor. Bu modeli dilerseniz Zweigart’ın simli Bellana kumaşına da işleyebilirsiniz. Modelin içinde de yer yer simli iplikle işlenmiş bölümler bulunuyor. İçindeki her bir deseni farklı yerlerde de kullanmanız mümkün. 

   

  EBAT 21,5 x 29,7 cm

  SAYFA SAYISI 84 Sayfa

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.