x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Resimler
 • KANAVİÇE DERGİSİ SAYI 54

  Bu sayıda yer alan modellerden ilki güzel bir hat yazısı modeli. Tablo olarak işleyebileceğiniz bu güzel modelin kenarlarında ince bir bordür bulunuyor. Modelin şemasını Ekaterina Gogoleva hazırladı. 

  Yazın sıcak günlerinde kolay ve hızlı işleyebileceğiniz bir çalışma olarak, Sarah Cookland tarafından tasarlanan “Home Sweet Home” yazılı yastık tam aradığınız türden. İster yazlık eviniz için isterseniz de yeni ev hediyesi olarak işleyin, oldukça uygun ve modern stilde bir proje! 

  Maria Diaz tarafından tasarlanan defter kılıfı, iğnedenlikler ve makas süsü ise elişi severler için kolay ve hızlı işlenebilecek bir set. Renkli patchwork kumaşları ile birleştirerek harika parçalar ortaya çıkarabilirsiniz. 

  Güllü masa örtüsü, yastıklar ve perdeden oluşan göz alıcı seti, çeyiz hazırlığı yapanlar oldukça beğenecek. 

  Eski sayılarımızda yayınlamış olduğumuz balodaki leydileri resmeden proje, sizden yoğun bir ilgi görmüştü, renkleri ve stili ile göz dolduran bu projeyi bu sayıda tekrar sizlere sunuyoruz. Modelin tasarımcısı ile Fransız ressam Hélené Tran. 

  Çiçekli havlular, gelincikli yastık ve şömentable, Sarah Kay mini panosu, çini desenli yuvarlak masa örtüsü ile çiçek temalı iki mini pano da sizleri bekleyen diğer modellerden.. 

  EBAT 21,5 x 29,7 cm

  SAYFA SAYISI 84 Sayfa

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.