x
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Resimler
 • KANAVİÇE DERGİSİ SAYI 50

  Romantik çiçekli desenler, folklorik figürler, kuşların eşlik ettiği pastel güller yine bu sayı da sizlerle olacak. İster pano yapın, ister çantaya veya kutuya dönüştürün. Bu modellerin çoğu DMC kanaviçe keteni üzerine işlenmiş parçalardan oluşmaktadır. Dilerseniz farklı bir kumaş türüne de işleme yapabilirsiniz ancak keten her zaman çok daha elegan bir görünüm elde etmenizi sağlar.

  Çeyiz ve evlerde günlük kullanım için masa örtüsü modelleri en çok istenen modeller arasında. Bu sayımızda sizler için Suzana Lima desenlerinden oluşan iki masa örtüsü modelimiz yer alıyor. Biri papatyalı, diğeri ise lavantalı bir model. Dilerseniz bu modeller bordür şeklinde olduğu için bir kenarını havlu kenar deseni olarak kullanabilirsiniz.

  Susan Bates tarafından daha önceki sayılarımız için tasarlanan oyuncak modellerine bu sayıda bir yenisi daha ekleniyor.

  Önceki sayılarımızda yer alan tavşancık ve ayıcık modellerine olan ilginiz neticesinde bu sayıda da bir oyuncak bebek modeli ile karşınızdayız. Önünü ve arkasını ayrı ayrı işleyin, parçaları birleştirin ve içini doldurun. Bu kadar basit.

  Maria Diaz’ın mevsimler serisinin son parçası olan “Yaz” deseni de yer alan bir diğer model. Yuvarlak formu ile güzel bir yaz manzarası arayanlar için, hızlı işlenebilecek bir model.

  “Kanaviçe Okulu 2” adlı bölümümüzde sizlerle kanaviçe hakkındaki temel bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz.

  EBAT 21,5 x 29,7 cm

  SAYFA SAYISI 84 Sayfa

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.